Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak,6-8 alkalommal...

Mit csináljak,6-8 alkalommal kel éjjel?

Figyelt kérdés

8 hónapos. Mióta megtanult felállni, ha felkel, azonnal feláll a kiságyban, s sír. Felveszem, cici, vissza alszik, de 1 ra múlva megint kel...

Lassan egy hónapja ez megy.

Míg csak feküdt, akkor ha megébredt nyöszörkött, n vettem fel, s visza aludt pár perc után, de most nem tudom ott hagyni állva, mert még nem tud egyedül visszafeküdni.

Mit csináljak?


2014. febr. 24. 06:05
1 2
 1/13 Gyönyörűséges ***** válasza:

Oh szegeny ti :(

Mutasd meg neki h kell visszafekudni, hatha. Az en lanyom ilyen idos koraban gyulolte a kisagyat es koztunk aludt 14 honapos koraig, szoval nalunk nem allt fel, nalunk mas gond volt de szinten 2 orankent kelt, homeopatival probalkoztam es hogy annak koszonheto e nem tudom, emlekszek, buszken meseltem a baratnoimnek,.h atalaudta az ejszakat :) ha erdekel olvasgass utana a homeopatia infon. Egyebkent elmulik ez az idoszak es lesz meg ilyen par :( lehet hamarosan elindul, vagy felul magatol, vagy jon egy foga....vagy csak rad van szuksege. Kulon szobaban van? Aludjatok egyutt, hidd el nem fogos elkapatni vagy ilyesmi.... :)

Mi kozel majdnem 1 evig aludtunk egyutt, most 21 honapos,.esze agaban sincs hozzank atjonni a sajat szobajabol a sajat àgyàbol :)

2014. febr. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Egy szobábában alszom vele. Már ül, áll, mászik, bútorok mellett megy, van 6 foga.

Azt sem mondhatom hogy éhes, mert 7-8 között eszik egy adag Tejpépet, vagy egy üveg főzeléket, majd lefekvés előtt szopik, vagyis cicin alszik el.

10-11 közőtt már ébred, vissza ringatom, beteszem a kiságyba.

S ez megy 1-2 órenként, vagy cicin, vagy ringatva, vagy simogatva alszik vissza. A 3. Kelése után éjfél körűl magam mellé veszem, de ott is ugyan ez megy!

Feláll hálózsákban, és sír. Ölbe veszem, alszik tovább.

Kentem már be az ínyét dentinoxal, pelenkát is cserélek hátha az a baja, de semmi, ugyan úgy kel.

Nem tudom hogy kéne azt megmutatni neki feküdjön vissza aludni, mert amint leül, lefektetem, már áll is fel.

Nem bírok hozzà kelni éjjel, csukódik le a szemem, sokszor azt se tudom ha sír a gyerek hol van, a kiságyban, vagy mellettem...

Na meg sokáig nem hagyhatom sírni, mert van egy nagytesó, meg a férjem aki megy dolgozni.

2014. febr. 24. 07:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem 7 hónapja ez van sőt van hogy fel óránként kel a jó éjszaka ha 5-6 szor ébred általában 15... Bocsánat az offer de engem is nagyon érdekelne mivel lehetne "altatni"
2014. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincsen melege? Nálunk az volt a baj...én fáztam a fáradtságtól, túlöltöztettem. Valaki szólt...azóta csak egyszer kel szopizni :)
2014. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha te kapnál minden vasárnap csak úgy 100.000 forintot, Te nem mennél oda?:-) De igen...

Ő is felébred, mert kap finom tejet:-)! Miért csodálkozol?

5 hónapos a kislányom, 2 hetes kora óta nincs éjszakai evès.( igaz, nem igényelte).

Most 5 hónapos, 3x bepróbálkozott sikertelenül, így nem ébred fel.:-)


Szóval ne csodálkozz ezen:-)

2014. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja! És sajnállak:-( nem lehet könnyű! Kitartást!
2014. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De va hoy felébred, s elég annyi neki hogy felveszi valaki, vissza is alszik, nem mindig kell neki cici.

Melege nincs, mert csak egy vekony rugiban, hálózsákban alszik, nem izzad.

Lehet a foga. De ha bekenem dentinoxal, ugyan úgy ébred utánna.

Nem tudom mi baja lehet.

2014. febr. 25. 10:28
 8/13 anonim ***** válasza:
az a baj a dentinox hat kb 3 percig...szóval max abban segíti hogy megszünteti a fájdalmat , viszketést stb és vissza tud aludni. én is sokszor úgy szeretném ha tudna beszélni mi a fészkes fenéér ébred ennyit :(
2014. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tényleg sajnálom, nem szeretném megtudni milyen egy jó alvásból ébredni:-(


Sajnos mi szülők sokszor esünk abba a hibába, hogy dolgokhoz szoktatjuk Őket, teljesen jó szándékúlag. Nem is tudunk róla, mit kéne és mit nem.

Mert annyira aranyosak:-)


Ha kiveszed a kiságyból az is rögzül benne, ha eteted az is. Nagyon kis rafináltak.:-)

A foga is lehet! Van egy kúp, bioboltban lehet kapni, állítólag az nagyon jó fogzásra!

Nálunk is beindult a folyamat, nyűgösebb :-( de a megszokottól nem vagyok hajlandó eltérni! Lehet, hogy egyeseknek ez gonoszság, de higyje el mindenki, hogy ez a szülő gyermek kapcsolatára lesz pozitív hatással.


A te babád, és Te tudod, hogy nektek mi a jó! Más csaktanácsot ad, de általában úgy is az van, amit Te látsz jónak:-)

Mindenesetre kitartást!!!

2014. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, azt nem tudom megtenni hogy sírni hagyom, vagy nem veszem ki, sajnálom, meg 5 perc után úgy sír, ne vesz levegőt, meg kell rázni, vagy rá kell fújni, vegyen levegőt!

Van már egy nagy lányom, nála megoldódott azzal az éjjeli nem alvás, hogy közénk vettük, de a fiam...

2014. febr. 26. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!