Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor és hogyan állt át a...

Gabi86 kérdése:

Mikor és hogyan állt át a gyerkőcötök 2x alvásról 1x-re?

Figyelt kérdés
azért kérdezem,mert a lányom eddig egyszer aludt fél 12 körül meg egyszer fél öt körül és most meg nem akar du. aludni.össze vissza alszik.hogy alakítsam át a napirendet hogy csak du aludjon.mostanában dél fél 1 vagy fél 12-kor(de volt már olyan hogy fél 10 kor tettem le)alszik és attól függ akkor mennyit alszik és ennek függvényében alszik du.ez azért nem jó mert pl ma csak 1 órát aludt(fél 2 kor kelt)és nem akart aludni fél 5 kor ,de 6 kor meg bealudt és még nem kelt fel,meg már nem is fog majd hajnalba mert már csinált ilyet.most már a fürdést is előbbre hozam fél 7-7 körül fürdetek és így alszik már este olyan fél 8 körül.eddig meg fél 9 kor aludt el.reggel meg 7 fél 8 magasságában kel.de a héten volt olyan is amikor aludt du a szokott idejébe(fél 5 kor,egy háromnegyed órát)akkor meg negyed 11 volt mire elaludt.úgyhogy nem tudom hogy csináljam.ne tudom mennyre érthető,de remélem az.köszi a válaszokat előre is

2014. ápr. 18. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, magától. Egyszerűen nappal már nem bírtuk elaltatni, csak egyszer, mert "mindent bevetett". Sírt, üvöltött, ellenkezett, mocorgott, mászkálni kezdett stb...szóval nem aludt. Ráhagytuk. Azóta egyszer alszik, akkor is borzasztó nehezen altatható (direkt), hiába fáradt. Szinte csak magától alszik el, akkor viszont gyorsan, változó időpontban. Általában 11 és 14 óra között VALAMIKOR.
2014. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Este könnyen elalszik, a megszokott dolgok után magától. Ekkor nagyon igényli a sorrendet és már várja a következő mozzanatot, amikor a végére érünk, már alszik is.
2014. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 hónaposan, egyik napról a másikra már csak egyszer aludt. Gyakorlatilag a délelötti kimaradt, helyette egy kicsit korábban ebédel és megy aludni!
2014. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.szerintetek nálunk miért van ez?vagy mit csináljak?ő most 10 és fél hós
2014. ápr. 18. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez egy folyamat volt, kb ugyanígy, ahogy írtad. Szerintem majd be fog állni. Esetleg, ha nagyon korán aludna el, próbáld meg kihúzni 1-ig, és akkor tuti nem lesz késő délutáni alvás, és az estibe se zavar be.
2014. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van. 11 hós, kb. 1,5 hete csinálja. Ezelőtt beállt az egy alvásra kb. 1-től 3-ig. Ez jó is volt, mert estig szépen kihúzta. Most meg már de. fél 10-kor hisztit ver a fáradtságtól, le kell tenni még ebéd előtt, de max. fél 1-kor felkel, és este 6-7 -kor meg őrült fáradt, de ha itt már letenném, akkor az esti fél 9-es alvása kitolódna, így hagyjuk, húzzuk este és így időben elalszik könnyen. Remélem majd tolódik nekünk is, idegőrlő egyébként is a sok hiszti, nem hiányzott még az alvás körüli mizéria is. :)
2014. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat.az a baj hogy én nem tudom húzni az időt mert olyan mint én 2 dolog van amitől dübejön ha éhes meg ha fáradt.meg nincs is szíven hozzà.majd kialajul
2014. ápr. 20. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!