Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hányszor alszik nappal 10 hós...

Hányszor alszik nappal 10 hós babátok? Éjjel hányszor ébred?

Figyelt kérdés
Kisfiam még 3x alszik kb 45 percet. 3 óràt van fent és utàna màr nyűgös. A màsik dolog,h csak úgy alszik,ha mellette vagyok,m ha nem 10 perc és sír...2 napja éjjel órànként kelek hozzà. Jön a foga az biztos,de elég ha magam mellé veszem és alszik is,de valamikor csak a szopi segít....jobb éjszakàkon 1x ébred és kb 5 oratol velünk alszik 8ig...veletek van egy szobàban vagy külön? Azt hiszem közrejàtszik az ébredésekben sokszor a forgolódàsunk is...nappali alvàshoz vissza térve. Jó lenne néha valamit megcsinàlni amíg alszik. Ne értsetek félre nem én szoktattam hozzà,h amíg alszik vele vagyok,csak egy idő utàn feladtam. Pici koràtól nem alszik nappal sokat. Ti hogy oldjàtok meg a nappali alvàsokat?
2014. ápr. 29. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresztfiam is 10 hónapos. Ö születéséstöl alig alszik nappal. Csak kocsiban aludt max 2 órát. egyébként napi 1-2 szer fél órát. Viszont az éjszakát átalussza 6 hetes korától, 8-tól kb 6-ig. Most kb napi fél órát alszik délelött utána már fent van. Barátnömék agggódtak az elején amiatt de aztán a gyerekorovos és a védödnö is megnyugtatta öket hogy vannak iylen nappal nem alvó babák. Nincs ezzel gond, mivel ö nem is volt nyügös ettöl, egyszerüen nem igényelte.
2014. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hónaposan állt át az egyszeri alvásra. Így aludt akkor: Nappal fél 1-től 4-ig, este fél 8-tól reggel 8-ig. Az éjszakákat 8 hetes kora óta átalussza. Külön szobában alszik az első perctől fogva, altatni nem kellett soha, betesszük és alszik. Most 22 hónapos, most is nappal 3,5 órát alszik, éjjel 12 órát. Ő egy mormota :)
2014. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 10 hónapos korában állt át a nappali egy alvásra. Addig többször rövidebbeket, de azóta van, hogy 3 órát is lenyom egyben. Most lesz 13 hónapos, és itt alszik mellettem már 3. órája. Nekem is mellette kell lennem a kezdetektől, amikor alszik, különben ha fölriad és nem talál engem, már nem alszik vissza. Én kitapasztaltam, hogy a nappali nagy alvásának az első órájában úgy alszik, mint a bunda. Na, én ebben az első órában főzök vagy takarítgatom a lakást részleteiben.
2014. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiam délelőtt kb 1-1 1/2 órát alszik, délután 2-3-at.

Este 8-9 körül fekszik és reggelig alszik, olyan 7-8ig, szerencsére nem ébred.

A mi szobánkban van a kiságya.

2014. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nagyjából már át alussza mindenki babája az éjszakát :) Én kisfiamat nagyon kinozzák a fogak. Annyira nyálzik,h szinte nem gyözöm cserélni az előkét. Eddig 2 foga van. Remélem lassan javulni fognak az éjszakák! Jó lenne 10 hónap után reggelig aludni :)
2014. ápr. 29. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy az én pici fiam nem alussza át az éjszakát, 1x minimum ébred szopizni, de fogzós napokon többször. Ő még velünk alszik, nyáron tervezzük beszoktatni a szobájába, nyáron a férjem többet lesz itthon.
2014. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!