Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit alszik 8 hónapos...

Peppancs kérdése:

Mennyit alszik 8 hónapos babátok éjjel és nappal, mert nekem nem eleget?!

Figyelt kérdés
Nekem a kslányom éjjel 9-max.10 órát alszik este fél9-től reggel 6-ig, de mostanában éjjel többször felkel (valószín jön a foga). aztán 8-tól alszik kb. fél órát, 11körül max. 1 órát, de inkább felet és délután 2 körül 1- max 2 órát. A baj az hogy délután fél óra után nyöszörög és csak akkor alszik vissza ha a hasmra teszem, ami jó érzés, de közben nem tuok semmit csinálni. sose volt egy alvó bajnok de most hogy éjszaka 3-4x kel kicsit fáradt vagyok. Mit tanácsoltok? Vagy most ez egy ilyen időszak?

2014. ápr. 1. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonlóan alszik az én pici fiam is. Én nem gondolnám, h ez kevés.

Este 8-tól reggel 6-ig alszik ő is, aztán reggel 8-tól egy órát, dél körül szintén egy órát és délután már ő is csak egy felet, és szintén ő is nyűgösen kel, de visszaaltatni én, bárhogy probalkozom, nem tudom.

Ez a délutáni engem is zavar amúgy, de összességében szerintem eleget alszik....

2014. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia

nálunk a délelött jó,kb 8 körül kel-fél 11körül alszik másfél-2 órát.délután gázos,mert akkor fél órát csak 3 körül.igy meg nem birja 8ig,tehát fél 6 körül ki kell valamit taláni,kocsi,babakocsi-és 10 percre elaltatom.éjjel elvileg egyszer kel-ill hajnali 4-5 körül.nem bizos hogy éhes,de akkor meg 6kor már kukorékolni,igy inkább adok neki.néha 1kor is ébred,visszaaltatom.ha nagyon ordit,akkor megetetem,ami nem túl jó ötlet,de nem akarom a családot felkelteni.hát nem adtam össze órában,-jobb lenne a 2nagy alvás,de még nem tudtam csak néhányszor összehozni

2014. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért az érdekelne, h miért nem alszanak jól a babak délután?

Érdekes, h mindegyikünknek ez a problémája.

1-es voltam.

2014. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én csak azt nem értem, hogy mitől változott meg ennyire? eddig délután legalább nyugodtan aludt de pár hete már délután se akar nagyot aludni. igazából mindig csak kicsit alszik. nektek is többször felkel éjszaka is? Vagy csak egyszer?Attól hogy sokszor felkel nem is igazán alussza ki magát, ettől nygös napközben. Pedig eddig nem volt egy nyöszörgős gyerek. Úgy látszik eddig kényeztetve voltam most jön a fekete leves:(
2014. ápr. 1. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Nekem már nem kel fel.éjjel, vagy ha mégis, általában a cumit visszadugva a szájába és kicsit a popsit utogetve, vissza is alszik.

Nekem sem olyan régen változott meg a délutáni alvasa. Ő is többet aludt délután. És legtöbbször már az is jellemző, h ebből a délutáni fél órás alvasabol sírva ébred, és utána nyugos is marad vagy egy órán keresztül. :-(

2014. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát a tied sokkalta többet alszik az enyémhez képest. nekem 8hónaposan a kislányom este 8tól reggel 6ig aludt azt délelőtt nem is tudtam sehogy be altatni csak ebéd után de akkor is kb 1,5 órára. most 11,5hónapos és most kezd többet aludni.
2014. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Akkor nem fogok ennyit agyalni az alvásán. ha fáradt úgyis elalszik (remélhetőleg) :)
2014. ápr. 2. 07:27
 8/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok.nekem a védőnéni azt mondta,hogy normális az esti nyűgösség.hiába alszik napközben eleget,akkor is elfárad estére.szerintem akkor lesz jobb a helyzet,ha átállunk 1 nagy ebéd utáni alvásra
2014. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!