Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1éves kislányom eddig napi 1...

1éves kislányom eddig napi 1 szer aludt de már 5napja nagyon nehezen tudom nap közben elaltatni. Ha sikerül is akkor meg este 10 után tudom csak elaltatni. Hagyjam el a déli alvást?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Megertelek, az en kisfiam is 1 eves kor korul nem akart aludni... neha feladtam, neha probalkoztam... most 3 es fel eves es alszik napkozben, ha kimarad az alvasa szegeny hisztisebb, kezelhetetlenebb lesz... a napkozbeni alvas mindig borzalmasan nehez volt vele. volt, hogy csak kint babakocsiban aludt el, ra 10 percre, hogy kint elaludt hazamentem vele es betettem az agyba, de ki keleltt varnom a megfelelo pillanatot, hogy melyen aludjon, az kb 15 perc volt...ha tul sokat vartam, kb egy orat akkor felebredt es nem aludt vissza... probalkozhatsz szeritnem , de ne stresszeld maga... Kitartast! :)
2014. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell elhagyni majd kialakul biztosan megviseli ez az idő ami most van, lehet fogzik is... Vidd el a játszótérre napi 2 szer a homokozóban elfárad. Ha rossz az idő csak tegyél vele pár kört babakocsival ha már lépeget vagy magától megy akkor 2 kör a ház körül is jó Neki. Figyeld meg mikor kezd álmos lenni előtte iktass be valami szabadtéri "programot" akár a boltba menés is lehet... Szerintem jót tesz Neki . Sok kitartást :)
2014. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!