Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a 19...

Miért van az, hogy a 19 hónapos fiam a déli alvásnál sokszor egyedül is elalszik és nagyon gyorsan, este viszont ott kell lenni vele és sokszor fél-1 óra is kell, mire elalszik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nalunk is ez van, csak forditva. Ebed utan csak ugy hajlando elaludni, ha ringatom egy darabig. :-(

Szerintem a tied is meg az enyem is el tudna aludni magatol, csak nem akar. :-( Nekem 17 honapos a kisfiam.

2011. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert nálunk is ez van :)

Igaz nekem mindig ott kell lenni amíg el nem alszik,(sajnos így szoktattuk) de délben elalszik pár perc alatt.

Este meg minimum fél óra de inkább több.

Fogalmam nincs mi az oka :) már én is meg akartam kérdezni

Kíváncsi leszek a válaszokra

2011. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mi fiúnk 16 hónapos korától alszik így, mindig vártuk, hogy kinövi.Most 4 éves és nem változott semmi:(

Pontosabban annyi a változás, hogy kérdezni szoktam miért nem akar este is egyedül aludni, általában azt válaszolja, hogy fél mert valami kukucskál a szobában.De volt amikor azt mondta, hogy csak azért mert szeret velem aludni.

Minden esetre,ha egyedül hagyom akkor hányingerig üvölti magát:(

Fogalmam sincs mikor lesz ennek vége:(

2011. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, szép kilátások! :o( Én is abban bízom, hogy majd kinövi, de ezek szerint nem olyan biztos....? Ugyan ez van nálunk is, bár a déli alvásnál is ott vagyok, de kb. 5 perc és alszik. 19 hónapos a fiam, és kb. 2 hónapja az esti alvások katasztrófák. Most már nem is elég, ha én ott vagyok (eddig tápszeren beájult, és max 5-10 percen belül aludt is) már az apja is kell. Sokszor pedig nem is tudja eldönteni, kivel akar aludni, mert az már luxus, hogy mindketten azt lessük, mikor óhajt a kiskirályfi álomba szenderülni :o)) Mert mi hamarabb elalszunk, mint ő....

Szóval tragédia... Arra gondoltam, hogy a deles alvásnál azért alszik el hamar, mert 6-kor kel, és a játszón, motorozás közben jól kifárad, és eltelik 6 óra is ébren. Utána ha 3-4 körül felkel, 8-kor hiába akarom én, hogy aludjon.... Erre gondoltam, de ez nem mindig bizonyosodott be :o(

2011. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!