Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akiknek a babaja veluk aludt...

Akiknek a babaja veluk aludt a nagyagyban. Mikortol kerult at a sajat agyba es hogyan? Mi volt az a pont?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan. Nehezen vettük rá magunkat,mert nagyon élveztük,hogy ott szuszog mellettünk,de ideje volt már. Nem szerettünk volna,ha túlzottan megszokja,hisz később mindenki megsínyli,de eddig meg még jót is tett a lelkének szerintünk. Szerencsére simán vette az átállást! :)
2014. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam lassan 14 hónapos, és még mindig a szülői ágyban alszik. Imádok Vele aludni, de már kezdem egy picit gáznak érezni. Fél éves koráig a saját ágyában aludt, aztán elköltöztünk, és az új lakásban képtelen volt megszokni a szobáját. Szval nálunk biztatóan indult, aztán 'elromlott' az alvása. Én nyárra tervezem az átszoktatást, legalább megpróbálni. A férjem nyáron itthon lesz, közösen talán menni is.fog.

Miért Kedves Kérdező? A Te gyermeked is Veletek alszik? MEnnyi idős?

2014. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3 es fel eves. Velunk alszik.

Ment o sajat agyba, de nem birtam hallgatni ahogy ejszaka dobalta magat, forgott, rugdosott vergodott, utotte a fejet a kisagy racsaiba aztan levettuk a kisagy elso oldalat es csak egy "korlat" vedte ot mar ott. allandoan beleverte a fejet a nagy ejszakai alomban valo feszkelodesben. Inkabb visszaraktuk magunk koze. Itt minket rugdos de leglalabb nem a fejet veri bele a vasba es faba vagy falba.

2014. máj. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 és fél éves a fiam. Karácsonyra kapott körbe támlás ágyat, egyből megszerette. Délben ott alszik, este még a mi a ágyunkban alszik el, de át tesszük az ő ágyába. Hajnali 5 óra fele átmászik hozzánk, ami nem is zavar, mert imádok vele ébredni. Az apja meg már úgy sincs ilyenkor itthon.
2014. máj. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 évesen. Előtte is volt saját kiságya, ott kezdte az éjjelt, de mindennap átjött olyan éjfél körül, és onnantól csak úgy tudott aludni, hogy a cicim a szájában volt, képzelheted. Amikor már hányt reggel az egész éjjeli non-stop kajálástól, ráadásul aludni is alig tudott, 15-20 percenként felsírt, akkor ezt beszüntettük. Egy darabig én mentem be hozzá szoptatni, aztán inkább leszoktattam az éjjeli evésről.

Azt azért hozzá kell tennem, hogy most 2 éves, és mostanában kezdi átaludni az éjjelt, hónapokig az ágya melletti matracon töltöttem az éjszaka felét. De így még mindig jobban aludtunk, mint 3-man a nagyágyban.

Ja, és a férjem ellenezte, hogy a kiságyba szoktassam, mert "olyan puha és illatos." Szerettük mindketten, hogy velünk volt.

2014. máj. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13 hónapos a lányunk, nappal a mi ágyunkban alszik, este pedig ha elaludt,átteszem az ágyába. de éjjel mindig ébred és csak köztünk alszik vissza. sztem ez már csak akkor fog megoldódni,ha nem fog éjjel ébredni,de hogy ez mikor lesz,az rejtély :)
2014. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kisfiasm 11 honapos. Nem is emlekszem, miota alszik napkozben a mi agyunkban... Eleinte napkozben csak ugy aludt, ha ment a babakocsi, aztan mar elaludt anelkul is, de a kisagyba nem tudtam betenni, mindig felebredt. Ejszaka 7 honapos kora ota alszik velunk. Pontosabban elalszik, betesszuk a kisagyba, aztan amikor mar megunom a felkeleseket, beteszem kozenk. Volt par het, amikor nyugton voltak a fogai, es csak egy-ketszer ebredt, akkor a kisagyban volt vegig, de hajnalban betettem kozenk, mert szeretem, ahogy ebred. Szeretek vele aludni. A ferjem meg is mondta, hogy nem a baba szokott hozza a koztunk alvashoz,.hanem en. :-)
2014. máj. 14. 09:54
 8/10 anonim válasza:
Szia, mi 4honap korul leengedtuk a kiságyat a mi ágyunk magasságába, levettük az egyik oldalát, összetoltuk,igy együtt is alszunk meg külön is,szépen alszik a helyén de ha akar oda is tud bujni:)
2014. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sziporkaszivem válasza:

Szia!

Kislányunk három hónapos, és már a saját ágyában alszik éjjel. Kb este 10-től reggel 6-ig, utána magam mellé veszem, mert Apa elmegy dolgozni és alszunk tovább.

Igaz, harmadik gyerek, de az első kettő sem aludt 3 hónapnál tovább velünk, viszont külön szobába vagy 2 éves korukig (szobatisztaságig kb) nem mentek.

2014. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xStefix ***** válasza:
A lányom 2,5 évesen került külön szobába külön ágyba, mert már nem tudott elaludni a tv-től. Lassan, fokozatosan. Aztán azóta már többször is volt visszatérő korszaka, most is épp ilyen van, csak mostmár a földön alszik egy matracon, mert közben az öccse is bekerült mellénk. Öcsi 2 éves és épp tegnap kérte először, hogy a kiságyában alhasson... aztán negyed 4-kor kiabált értem. Nincs még itt az ő ideje, de nem is bánom, neki még itt a helye mellettem. :)
2014. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!