Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegedi női klinikának van...

Szegedi női klinikának van olyan parkolója, hol ha szülni megyek vagy ctg-re, akkor meg lehet állni? Autóval kell mennem nagyobb távolság miatt és valószínű, hogy hamarabb be is kell feküdnöm pont ez miatt.

Figyelt kérdés

Régebben műtötték a térdem,az új klinikán bent voltam 3 napig,ott van parkoló a betegek részére is.(aki igazolni tudta a portán,hogy miért jött)Akkor még Szegeden laktam.

A női klinikánál van ilyen lehetőség?


2014. ápr. 22. 16:16
 1/5 Pataki Éva válasza:
Hát remélem nem egyedül mégy, és nem Te fogsz vezetni! :) Én ott még nem voltam, és ott még a megállás sem egyszerű, de javasolhatom az Oldal utca végét, ahol kialakítottak most még egy ingyenes parkolót.Az pár percre van. Üdv Éva
2014. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a férjem feküdt a klinikán. Mondjuk nem a nőin :-) Én kiraktam a kocsiból és elvittem a kocsit az állomás közelébe. Leparkoltam és visszasétáltam, vagy ha nagyon siettem akkor villamosra szálltam. Ott már nem kell a parkolásért díjat fizetni.
2014. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyedül megyek,ctg-re mindenképpen.Azt mondták,hogy azért "összepakolva" kellene mennem,ha megoldható.Buszozni nem szeretnék 2 táskával és egy kisebb szatyorral(pelus) így inkább autóval megyek és ha azt mondják,hogy maradni kell,akkor sincs gond.Természetesen a babahordozót is vinném magammal,amiben haza hozom a picit.Kb egy óra kocsival.Természetesen,ha itthon indul meg a szülés,akkor mentő,haza meg taxival kell majd jönnöm;saját autóval csak egyszerűbb lenne.

2014. ápr. 25. 14:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Zöldet nyomtam nektek!
2014. ápr. 25. 14:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek jól jön még esetleg: Meg lehet állni valóban az Oldal utcán,de építettek egy teljesen új parkoló részt az új klinika előtti területre,az is ingyenes.A többi kis utca fizetős.Tehát ott meg lehet állni;még éjszakára nem hagytam ott a kocsit mondjuk,de annak is eljön az ideje.A női klinikának is van parkolója,de oda "beteg" nem állhat be.Az új klinikának a belső parkolójába viszont indokkal igen(a körút felől és portás függő,állításuk szerint) Onnan meg simán át lehet menni a női klinikára.De ha minden kötél szakad,akkor is jó a teljesen új parkoló,annyi,hogy az kint van,nem zárt,de a célnak megfelel,ha az ember kénytelen pár napot bent tölteni.
2014. máj. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!