Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ebben a melegben miben altatjá...

Ebben a melegben miben altatjátok a babátok? Nyitva hagyjátok éjszakára az ablakot?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem már ugyan 2 éves, de egyszál pelenkába van és egy vékony lepedő szerű van a hasára terítve, de amúgy kint van a lába, válla, karja és az ablak is nyitva. Amikor még nagyon baba volt ilyen időben szintén így altattam. Egy kisbaba vagy kisgyereket is megvisel a meleg.
2014. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mar 2 honapja nyitott ablaknal alszik a 9 honapos fiam, kulonben fel orankent ebred ejjel, mert melege van.
2014. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy sztem,h panel 10. v kertes ház egy faluban..Mi ez utóbbihoz tartozunk,a picin(5 hónapos) rugi van(body nélkül)és egy lyukacsos takaróval takarom,a nagy 3 éves,két részes pizsi és nem takarózik(bár ő szinte soha)ablak nyitva,de redőny leeresztve
2014. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5 hónapos, panel 3.emelet, rövid újjú body, ablak bukón nyitva.
2014. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3. emelet tégla, most is 27

fok van, egy szál pelus bukó ablak...

2014. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
2.emelet, tegla fulllfulllfuuuuullll nyugati fekvesu, 12-tol telibe ver a nap minket, kb 28 fok van, ablak bukora, mert parazom, hogy a 2 evesem ejjel.felmaszim es kiesik, O egy szal pelusban alszik, es hiaba teritek csak egy lepedot ra, ejjel keri a vastag takarot, a kicsi 9 honapos, ujjatlan body, takaro nelkul. igy is kb 3-szor kelnek mert csurom viz mindketto!
2014. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is panelpatkányok vagyunk. A kicsi 20 hónapos, rövid ujjú, rövid nadrágos bodyban alszik, a nagy 5 éves, ő alsógatyóban. Egyik sincs betakarva, illetve a nagy akkor, ha mellém bújik, mert az ablak alatt van az ágy. A háló és a gyerekszoba egymás mellett van, Kelet-Nyugat fele a két ablak bukóra nyitva. Így van kellemes kereszthuzat. Reggel a keleti oldalon zárom a redőnyöket, déltől a nyugatin.
2014. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az én babám ma 1 hónapos. Mi is panelban lakunk legfelső 4.emelet, 33-35fok volt az elmúlt napokban a lakásban. :/

Ujjatlan body-ban alszik.

Nálunk a klíma 3 napja be van állítva 28fokra, mert nem aludt 2 napig éjjelente(ordított mert melege volt, csurom víz volt, pedig nem volt betakarva).

A klíma nem fúj rá közvetlenül, hanem a szoba másik felébe fújja a levegőt. Így van hogy betakarom egy textilpelussal, de lerúgja ha melege van.

2014. jún. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy az ablakokat félve hagyjuk éjjelre nyitva, mert a múltkor is beszállt egy denevér :(

Hajnali 4kor nyitok ki mindent szellőztetni. Illetve este még egyszer átszellőztetünk.

2014. jún. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, 26 fok van éjjel a szobájában. Pelenkában és a legvékonyabb nyári hálózsákjában alszik, az ablak nyitva, de a redőny leeresztve ritkára, mert felébredne a fényre. Én szívem szerint csak egy kis trikóban altatnám, de kéri a hálózsákját, úgy alszik jól, ha az van rajta.
2014. jún. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!