Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babótok a rendszertől...

Ha babótok a rendszertől eltérően egy-egy napon nem akar aludni a szokásos alvóidejében, akkor mindenképp altatjátok, vagy hagyjátok ébren?

Figyelt kérdés
Előfordul hogy babám nem akar aludni délelőtt, amikor szokott, ilyenkor nagy ellenkezés van részéről altatási kísérleteimre. Ilyenkor nem mindig erőltetem az alvást, attól függ, mennyire látom fáradtnak. Másnak mik a tapasztalatai ezügyben?
2010. nov. 3. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A kislányom négy hónapos. Ha nem akar aludni, a fejem tetejére is állhatok akkor sem fog:))

Ő alapvetően nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott baba, de előfordul, hogy borul a nap. Szerintem front, ilyesmi okozzák.

Én ilyenkor hagyom. Ha elfárad, úgyis elalszik.

2010. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is figyeltem a babám igényei, a szerint etettem, a szerint altattam. Sohasem kényszerítettem semmi ilyesmire.

Úgy látom te is rugalmas anyuka vagy. Ez így jó :)

2010. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos és akkor eszik,akkor alszik amikor csak akar!Megpróbáltam én ráerőszakolni az akaratom!Hát sz@rt a fejemre!Ha nem akar enni,aludni amikor én kitalálom,akkor úgy sem fog!!!:(((Ha verem magam a földhöz akkor sem!Mondjuk nincs is semmi rendszer abban amit csinál!Pedig én mindent megpróbáltam!
2010. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!