Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák! Ti hogy altatjátok...

Anyukák! Ti hogy altatjátok napközben pár hónapos babáitokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos és napközben csak sétakor alszik el a babakocsiban vagy ha pár percet az ölembe van és járkálok vele. Még nem érzem tehernek, pedig már most 6,5kg..de mi lesz később? Valami ötlet, hogy magától is elaludjon.? ( egyébként alvás előtt általában sír a fáradtságtól)
2014. jún. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

ringatható babahordozó

az enyém általában szoptatás közben aludt csak el

2014. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém már akkor is az ágyban aludt el, nem kellett ringatni. Én mondjuk a fáradtság első jelére (szemdörzsölés, ásítás) tettem le aludni. Próbáld meg letenni korábban, ne várd meg, hogy sírjon a fáradtságtól.
2014. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is vagy csak cicin vagy csak babakocsi udvaron alszik el 5 hónaposom. Szerintem se várd meg míg sír mert csak még nehezebb elaltatni, megnyugtatni.

Az én babám nem alszik el a zenélő, ringatozó székében.

2014. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mellé fekszem a nagy ágyra, cicizik és elalszik. Ha elaludt, várok 10 percet, majd felkelek és teszem a dolgom, ő meg alszik :) De ez csak egy mód, alszik SSC-ben is, ill. akkor is, ha az ágyikójába teszem és nekiállok takarítani, porszívózni, akkor is elalszik. Kétszer pedig cumisüveggel aludt el a szőnyegen , játék közben :) :)
2014. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van h szopi kozben bealszik..de ahogy lerakom, felkel :(
2014. jún. 16. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:

én ringatható babahordozóban altattam, nekünk az nagyon bevált! sokszor sajnos már akkor vettem észre hogy fáradt mikor sírt, de a hordozóban aztán max 5-10 perc alatt bealudt. az enyém viszont 1 hós kora után mindig 30 percekre aludt el. utána felkelt és kb 1,5 óra múlva megint 30 perc alvás..nekem fájt mindenem (gerincgondom is volt ekkor), én ezért próbáltam mindenképpen valami másra szoktatni, mint a ringatás.

Mikor kinőtte a hordozót egy ideig-nyáron-kocsiban tologattam a teraszon, aztán melléfeküdtem és megszoptattam. Szoptatás abbahagyása után pedig mesekönyvvel aludtunk el. Most 20 hónapos, délben és este is meseolvasással alszik el (1 mese és összebújunk), közben a kis rongyiállatkáját gyűrögeti és szopizza ilyenkor az ujját (nem jött be neki a cumi).

Remélem sikerül olyan metódust kialakítani, ami mindkettőtöknek megfelel! Sok sikert kívánok.

2014. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szereljetek ikeában kapható kereket a kiságyra. Egy barátnőméknél bevált, 10 hónapos a bébi, már tologatni sem kell a kiságyat, úgy is elalszik. Ami nálam bevált, mózest tettem a kiságyba, mert sokszor az a baj, hogy nagy helyen vannak, míg ők még a szűkre vágynak, amilyen a méhben volt. Kb. 2 hónap után el tudtam hagyni és elaludt mózeskosár nélkül is. Esetleg ha a feje köré kanyarítod a szopi párnát ha van, az is jó, csak érezze a "falakat " .
2014. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!