Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjátok babáitokat?

Hogy altatjátok babáitokat?

Figyelt kérdés
én dajkálom ringatom,de van hogy akkor se jó.Ha lerakom,akkor csak felpörög.
2013. máj. 20. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A kisfiamat kb. 4 hónapos koráig kellett ringatni, mászkálni vele hogy elaludjon. Aztán egyik napról a másikra még jobban sírt mikor próbáltam így altatni. Letettem az ágyába és csendben elaludt. Azóta magától alszik. (kivéve ha jön a foga akkor mászkálni kell vele 4 foga van, most jön az 5. :) ) 9 hónapos
2013. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mai nap kínkeservesen...

5,5 hónapos, sajnos csak cicin alszik el.

Nappal alig alszik 3*30 percet, néha ennyit sem.

Ma csak kétszer aludt, harmadjára nem sikerült sehogy sem elaltatni, ill. mikor elaludt betettem a kiságyba, kipattant a szeme és üvöltött teli torokból. ezt kétszer eljátszottam vele, 10 perce adtam fel, fél 8-kor úgyis fürdetem, majd alszik az után.

2013. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
az első babámnál,még álomba szoptattam/vagy ringattam ami nagyon fárasztó volt. a 2.-nál már okosabb voltam,amikor már 3-4 hónapos volt akkor már nem hagytam hogy csak a cicin tudjon elaludni vagy csak ringatva.hanem amikor álmos volt akkor csak leraktam.egy kicsit nyüglődőtt,ha nagyon sírt akkor megvigasztaltam,de igyekeztem nem kivenni és egyszercsak bealudt. ahogy nagyobb lett,már tudta hogy ha lerakom akkor alvás következik,és simán el is aludt mindenféle szenvedés nélkül.
2013. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én is azt a módszert próbáltam amit a 3-as írt, nekem nem jött be, pedig már rettentően unom, hogy állandóan a mellemen lóg és előre félek, hogy fog elaludni ha már nem lesz tejem.

Én hiába próbáltam sírni hagyni, vagy nyugtatgatni, a kiságyban csak üvöltött torka szakadtából.

2013. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

3. vagyok.


óóó,ne gondold,hogy ez nekem azaz a babámnak rögtön ment.rá kellett szánnom az egész napot mire elaludt ezzel a módszerrel. utána viszont már napról napra kevesebb időbe telt mire elaludt.

2013. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Mi ha nagyon sír egy kicsit bekapcsoljuk a hajszárítót, a monoton zúgásra mindig elalszik.
2013. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Hogy vagytok képesek hallgatni, ahogy a gyereketek sír? Valaki azt írta, hogy nokig hallgatta, majd a gyerek elhallgatott, megszokta, hogy nincs ringatás. Szerintem ez a gyerek beletörődött, hogy az anyja nem hajlndó vele többet foglalkozni és már nem is erőlteti. Kiváncsi lennék, később mennyi szorongással lesz tele ez a gyerek és mennyi traumán megy keresztül 1-1 ilyen alkalommal....a csecsemó ösztönlény, csak akkor sír, ha valamit közölni akar, mivel másképpen nem tud kommunikálni. Ezek a gyerekek hamar megtanulják, hogy hiába kérnek segítséget a világtól, a világ meg sem hallja őket!
2013. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ketteske ***** válasza:

Én is csak beteszem a kiságyba,kicsit még dumál magában,aztán elalszik. 5 hónapos lesz.

Lehet,hogy nekem szerencsém van,mert nem szoktattam erre,csak így alakult magától.

2013. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem másfél évesen még cicin alszik el, de nekünk ez bejött, mindketten szeretjük. Majd ha megérik rá elválasztódik, és elalszik anélkül is, nekem nem teher.
2013. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!