Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aludjon egy szobában a 2,5...

Szefcsekné Piroska kérdése:

Aludjon egy szobában a 2,5 évesem és az újszülöttem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Inkább, mint hogy a pici a ti ágyatokban legyen.


A nagyobbat nem zavarja a kicsi és mindenki nyugodtabban alszik, ha megvan a saját helye.

2014. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán jó ötlet. Mivel a pici valószínű éjszaka többször is felkel, felkeltheti a nagyot is, aki ez miatt nappal nyűgös és fáradt lehet.
2014. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk egy szobában aludtak kezdettől fogva, jó volt így egymást nem zavarták, nem is ébredtek fel egymás hülyeségeire:)
2014. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
hát én meg pont úgy gondolnám, hogy zavarja a nagyot a kicsi az éjszakai ébredésekkel... természetesen nem 1 ágyban kell aludni a szülőkkel az újszülöttnek sem,de a ti ágyatok mellé tenném a kiságyat és amikor már ő is átalussza az éjszakát akkor tenném be a nagy mellé az ágyát...
2014. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg nem jó ötlet összerakni őket, csak akkor, ha már a pici is végigalussza az éjszakát, bár a pici 1 éves kora előtt nem raknám őket össze.

Az újszülött gondolom kiságyban aludna, nem a szülők ágyában. Én nyugodtabb is lennék, ha a pici velem van egy szobában, a bölcsőhalál veszélye miatt is, ugyanakkor, ha felkel, rögtön cicire teszed és valószínűleg vissza is alszik rajta, te is tudsz pihenni, ha fekve szoptatod éjjel.

2014. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem összeraktak annak idején a húgommal. Katasztrófa volt. Egy hét után át kellett rendezni az egész házat, mert nem tudtam aludni az állanódan felsíró húgomtól. Itt mindig azt olvasom, hogy á a nagyot nem zavarja. A családomban azonban az a tapasztalat, hogy de igen, zavarja, és a nagy nem tud úgy aludni, ha állandóan felébred a kicsi sírására. De lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen éberen alvók.
2014. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hű, de gyorsak vagytok! Köszönöm! A helyzet az, h 1,5 szobás a lakás, a nagy szoba a mi szobánk, tv nappali stb. A kis szoba meg eddig a kisfiamé volt. Én is attól tartok, h nem tud pihenni a nagyobb, de a mi szobánk meg az átjáróház...
2014. jún. 17. 21:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk mind a három egy szobában volt, születésüktől kezdve. Nem zavarták egymást.
2014. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Első perctől minden gyereknek saját szoba kell. Nem tudom, hogy lehet ilyen picibe gyereket vállalni pláne kettőt? Most lehet lepontozni, de tényleg nem értem.
2014. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

az én véleményem...kérdező attól függ. egyedül lenne a két gyerek? vagy te is ott lennél velük? Én személy szerint nem merném egy szobában hagyni őket éjszakára. a kicsinek viszajön a tej stb stb..

Engem is le lehet pontozni, bár nem ezért írtam, de itt a nagy 2 éves múlt a kicsi 2 hónapos,minkettő mellettem alszik, egyik az egyik oldalon másik a másikon. a nagy éjszakánként felébred keresi a cumit, szomjas vagy csak egyszerűen hozzám bújik. a pici pedig szopizik, így mindkettőnknek könyebb, és nem volt gond eddig a felébredéssel, mert talán 1x ébresztette fel a nagyot a kicsi de visszaaludt, egyébként meg átalussza az éjszakát a kicsi is, néha 5 perc szopit beiktatva. Én így vagyok nyugodt ha mindkettőre tudok figyelni és ők is nyugisan alszanak.

2014. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!