Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónapos kisfiamnak miért...

11 hónapos kisfiamnak miért egyre rosszabb az alvása?

Figyelt kérdés
Most már tényleg nagyon ki vagyok borulva és merülve! :( születése óta az alvása egy katasztrófa! mindig azt hallgattam majd ekkor lesz jobb ennyi idősen majd 6 fognál, majd ha megy stb! Na most 3 napja elindult egyedül elég nagy távot képes megtenni! Ott tartunk , hogy 14 órát van fent azóta nappal alszik 20 percet (eddig általába kétszer aludt 1-1,5 órát) egy fél percem nincs mert nem hagyhatom egyedül és éjjel 20 meg 30 percenként fent van ja és legalább egyszer fent van 1-1,5 órát de tegnap pl kétszer folt fent egyszer 1 órát aztán meg háromnegyedet! ahogy fordul egyet már ül is fel és nekiáll sírni akkro gyorsan kiveszem cicire teszem mert kb egy hete valamiért a cumi nem tetszik neki és van hogy fél óráig is nyugtatja magát rajta, mert csak cumizik, nagy nehezen elalszik visszarakom alszik van hogy kimegyek pisilni mire visszaérek már megint ül! ez hogy folyamatosan felül amúgy már lassan 3 hete tart, csak hogy elindult még annyira se fáradt én nem értem. sokszor nyöszörög is mintha valami bántaná. Arra gondoltam hogy mozgásfejlődés van most a dologba! Ha így van ez meddig tart? az óránkénti 1 ébredéséhez elég jól hozzászoktam de ezt már nem bírom komolyan
2014. júl. 2. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Kitartást! Az én lányom 12 hónaposan indult el,akkor állt át az 1 alvásra is (előtte délelőtt 2,délután 1 órát aludt) és összesen 1 órát aludt nappal,azt is visszaaltatással.Nem értettem én sem,hogy hogy lehet,hogy egész nap megy,és mégsem alszik.Éjjel is sokszor kelt.Aztán jött egy jobb időszak,nappal aludt legalább 2 órát (mikor már nem volt újdonság a járás) éjszaka is hosszabbakat aludt.Most meg megint valami lehet az időben,de pár hete ő is 1-2 órát fent van éjjel,állandóan cicit kér,pedig cumizik,és ő is rögtön felül és hív...15 hónapos egyébként.Próbáltál esetleg valamilyen homeopátiás bogyót?Én a viburcol kúpot szoktam alkalmazni,mert a fogai is jönnek,az valamikor segít.Nem lehet,hogy jönnek a rágófogai?Tudom,nem egyszerű időszak,én is nagyon fáradt vagyok sokszor,de kitartást,amint nem lesz újdonság a járás biztos kicsit nyugodtabb időszak következik!Pocakja nem fájhat?
2014. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem igazad van! mondjuk ma nem szólhatok semmit délelőtt aludt 1 órát és most is alszik 10 perce :D fogai jönnek állandóan de azért nem hiszem hogy állandóan midnen éjjel erre kéne fogni :/ igen már mindent kipróbáltam néha segít a viburcol néha nem! múlt héten kapta 4 napig de semmi hatása nem volt így abba hagytam, próbáltam többféle homeos bogyókat már! még alul kijön két foga 7-8-iknak és megszokja hogy tud menni reméelm már ténlyeg elkezd aludni, vagyis ritkábban ébredni mert már nagyon fáradt vagyok
2014. júl. 2. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!