Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek jó alvó babája egyszer...

Akinek jó alvó babája egyszer csak elkezdett rosszul aludni, majd ismét úgymond megjavult, annak melyik időszak, hónap volt a rosszabb alvós szakasz?

Figyelt kérdés
remélem jól fogalmaztam meg a kérdést.

2014. máj. 26. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 3,5 hónapos koráig óramű pontossággal aludt mint a kisangyal. Azóta össze-vissza, és nagyon rosszul alszik. Jelenleg sem múlt el, 1 hét múlva 6 hónapos. Neked milyen?
2014. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 eves koraig (viszonylag) jol aludt a lanyom. Aztan jott egy brutalis fel ev, ami alatt kinovesztett 12 fogat. Most 19 honapos, kb egy honapja atalussza az ejszakat ujra, el sem hiszem!:-) Es aldom az osztoneim, hogy nem valasztottam el egy evesen, szerintem csak ezert veszeltuk at ep elmevel a ket orankenti ejszakai ebredeseket fel even keresztul. :-)
2014. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az enyém 7 hónapos és mostanság hasra fordul álmában és emiatt felsír. Vissza kell fordítani. Meg aztán rajta van a szeparációs szorongás 2 napja pedig eddig nem volt.


csak, hogy ha most "elromlik az alvása", akkor mikor javulhat meg? :)

2014. máj. 27. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb fiam 3 hetes koratol ataludta az ejszakat, 5,5 honapos koraig. Volt egy brutal honap, joforman nem aludt. Addigra mar kint volt negy foga, szoval amiatt nem lehetett, mar forgott mindket iranyban, amiatt sem. 1 honap mulva kezdett el maszni, napra pontosan addig tartott. Wow, orultunk. Aztan egy honap pihi utan ujra egy remes honap. Akkor mar okot sem tudtunk felfedezni. Azota igy van, mar 2,5 eves. Sikaig ilyen havi valtasban aludt, illetve nem aludt, kb 2 eves koratol meg teljesen random szeruen. Egy heten mondjuk 2-3 ejjel ebred, a tobbit atalussza. Neha van jobb idoszak, amikor 1-2 hetig nyugi van. De azota sem lett stabilan joalvo, hiaba indult jol (mindenki minket irigyelt, hogy kicsi ek ataludta az ejszakat).
2014. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha egy héten 2-3x ébred éjjel és a többit átalussza, az teljesen jó. :) szerintem az én babám is pont olyan lesz, mint a tied. Én ennek is örülök(nék) .)
2014. máj. 28. 14:08
 6/7 xStefix ***** válasza:

Akkor fog "megjavulni", ha elég érett lesz a nyugodt alváshoz és éppen nem lesz semmi olyan körülmény az életében, ami megzavarja a belső szabályozórendszert.

Magyarán, figyelj és majd kiderül. ;)

2014. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hos koraig viszonylag jol aludt, onnan fokozatosan egyre rosszabb lett 1 eves koraig (ertsd a vegen 12x kelt ejjel)...ott leszoktunk az ejjeli szopirol azota atalussza az ejszakat (kivetel betegseg stb)...21-8-ig alszik minden ejjel. Most 20 honapos.
2018. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!