Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiamnak piros...

7 hónapos kisfiamnak piros torka, de jókedvű, nem lázas, igaz az étvágya rosszabb. Tényleg szükség van antibiotikumra?

Figyelt kérdés

Ma voltunk dokinál,megjegyzem időpontra mentünk,mi voltunk az egyedüli kisbabások,körülöttünk hányással-hasmenéssel,köhögéssel küzdő gyerekek és,kb fél órát kellett várnunk...-antibiotikumot írt fel,amit én nem szívesen adnék neki,főleg,hogy igazán semmi tünete nincs.Árthatok vele,ha nem kapja?

Ha véletlenül elkapta a hányásos-hasmenéses betegséget mikorra jöhet ki rajta?Próbáltam,távolabb menni tőlük,de a gyerekek ugye mászkáltak...és félek,hogy elkapta...

Bocsánat a sok kérdésekért,de aggódom is...


2010. márc. 29. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom tavaly a gennyes torokgyulladásból antibiotikum nélkül gyógyult ki,mert kihányta ahogy a szájába ért :( Tovább tartott ,megkínlódtuk.Nem vagyok antibiotikum párti,szerencsére évente eddig csak 2x kapott 2.5 éves de ki is hányta:( Nemtudom ártasz-e a babának ha nem adod,de C vitamin cseppet adj neki naponta többször! Cataflam csappet az leviszi a gyulladást ha nem vészes! A hányás-hasmenést gyakorletilag pár órán belül észleled ,de legkésőbb 24óra!!! Tapasztalat! 3 gyerkőc van! Ha nem értetek semmihez és otthon jól kezet mostatok valószínű hogy elkerülitek,ha aggódsz adhatsz neki Normaflórt napi 2x fél fiolát! Jobbulást kívánok:)
2010. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nemrég volt hólyagos torokgyulladása,akkor nem kapott rá antibiotikumot csak Calcimuscot,és gyorsan rendbe jött.Most azt mondta közepesen piros,és írt rá...nem értem...

Nem értünk semmihez,alaposan kezet is mostam,ahogy hazaértünk.Azért érdekelne,hogy vajon a doki is kezet mosott e,miután megnézte azokat a gyerekeket...

2010. márc. 29. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!