Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hónapos fiam egyre kevesebbe...

5 hónapos fiam egyre kevesebbet alszik éjjel. óránként felébred. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
próbáltam nem betakarni,hátha melege van,de akkor is felkel,szinte csak szopival alszik vissza
2014. júl. 5. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg fogak? hasfájás?
2014. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hasa nem fáj, de erősen nyáladzik.lehet hogy a foga jön.

2 hete voltunk mérésen, meg tegnap és a 2 hét alatt nem is gyarapodott semmit.ez miatt is ideges vagyok.

2014. júl. 5. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet a foga simán, akkor kevesebbet is esznek.
2014. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor ez a foga miatt lesz, ne aggódj!
2014. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2014. júl. 5. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Elmeselem az esetunket. Most 8hos a babam, foga meg nincs, de mar fel eve mindent a fogara fogunk, szoval mostanra ezt felretettem. 5 hos koraig egyszer kelt 2 es 3 kozott, megszoptattam, aludt reggelig. Akkor kezdodott a buli. Eloszor atszokott arra, h ejfelkor es 3-kor megkel, majd 6-kor reggel. Pedig ekkor mar fozelekeztunk, de ha ennyire ehes, hat szopizzon. Vagy lehet, h nem ehes, de szomjas, mert mar eszik, de nem issza a vizet, jo, csak szopizzon. Az is lehet, h faj a foga, ezert keri az anyatejet. Oke. Ekkor mar kezdett surusodni, 2 orankent, majd 1,5 orankent kelni. Na, ilyen gyakran mar nem akartam etetni, ez nem normalis. Ja, es masik szobaban alszik, szoval rohangalas... Jottek sorra a homeopatias szerek, kb 5-felet teszteltunk, nem hatott. Aztan mar orankent kezdett kelni. Neha adtam nurofent, biztos a foga faj, es h legyen egy kis nyugtunk, de ez sem tett csodat. Amikor mar kikeszultem, mondtam apanak, keljen o, mert nem akarom orankent szoptatni, de nekem addig uvolt torka szakadtabol, mig nem kap... Erdekes, vele megnyugodott cici nelkul is, de tovabbra is kelt, sot mar fel orankent. Vegul, ahogy elaludt karban, mar nem engedte lerakni magat. Na, ket ilyen tartogatos ejszaka utan megelegelte. Ez 4 napja volt. 8-kor leraktam, 10-kor kezdte volna a musort. Bementem, beszeltem hozza, megsimogstam, cumit adtam kijottem. Vartam, ujrabementem. Kb 30-40perc volt. Eppen bent voltam nala, amikor berakta a cumit es csondben elaludt. 3-kor ugyanez tortent. Masodik ejszaka 3x felsirt, kb 30mp-re, majd visszaaludt. Harmadik ejszaka 4-ig pisszenes sem volt, akkor felsirt, nem aludt konnyen vissza, 20percet kuzdottunk. A negyedik ejszaka most volt: estetol reggel 6-ig aludt. Mindez azt jelenti szamomra, h rossz szokas volt, nincs ejjel semmi baja...
2014. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam addig csinálta ezt amíg szoptattam; az utolsó szoptatós hónapban kb. Amint abbahagytuk, 2 nap es ataludta az éjszakát.
2014. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugy erted amig ejjel megszoptattad, ha ebredt, vagy teljesen elvalasztottad? Mert az ejszakai-szopimegvonas nalunk nem hasznalt.
2014. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amíg teljesen elválasztottam. Sajnos gyógyszerrel, drasztikusan kellett elapasztani a tejet, szóval muszáj volt hamar átállnia a teljes cicimegvonásra. Nagyon jól vette. 7 hónapos volt. Első két éjszaka még ébredt, de direkt nem én mentem hozzá. Utána átaludta az éjszakát.

Előtte már óránként kelt.

2014. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!