Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy tudtam,3 hónap után a...

Úgy tudtam,3 hónap után a babák egyre kevesebbet alszanak napközben. Az én babum eddig az evések után fél órát aludt, most a napokban meg szinte minden szopi után 2 órát. És éjjel is többet alszik, mint eddig. Hasonlót tapasztalt valaki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyereke is válogatja. A lányom a nagykönyv szerint aludt, hónaposan már kevesebbet, mint előtte. A fiam úgy látszik, nem olvasta ezt a könyvet, ő 5 hónapos koráig aludt annyit, mint a csecsemők, minden evés után legalább 1,5 órát. És még én féltem, hogy hogy leszek el az első időben a két picivel...
2010. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez normális az én fiam 2 éves koráig minden nap delelt most mar 4 éves és most mar csak néha delel csak arra ugye-ly hogy azért 6-7 óra este mar ne nagyon delejen mert asztan nincs alvás :-) de ilyen pici babáknál ez normális az én fijacskam szinte csak aludt meg evet mar volt akiktől olyan kommentet kaptam hogy "ez a gyerek meg el?" pff hat jó hogy tele pocival jókat tud csicsikálni :-)
2010. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!