Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel sokszor felébred,...

Éjjel sokszor felébred, napközben is csak kicsiket alszik,3/4-másfél óra max, utána meg ásítozik ahogy felvettük,6 hós, tejfehérje érzékeny tápszert kap és egyre kevesebbet eszik, azt is javarészt kibukja, mi baja lehet még?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja , de nem tudom, hogy miért. 7.5 hónapos. Nappal ha altatom 20-60 perc mire elringatom.
2010. dec. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az én babóm is ezt csinálta egyik napról a másikra!

Aludt 4,5 hós koráig éjszakánként 10-12 órát, nappal is nagyon sokat, aztán másfél hónapja (most 6 hós) éjszaka óránként felsírt, és nappal sem aludt valami sokat!

Gondoltuk a foga vagy a hasa, hát jöttek sorra a különböző homeós szerek, fájdalomcsillapítók, fogzáskönnyítők....SEMMI! :-((

Persze ettől függetlenül elképzelhető hogy a te babódnál a fogzás lesz a ludas, arra a Chamomilla vulgaris ch 15 a legjobb!!!!

Aztán olvastam itt hogy ebben a korban a babákat megviseli a fejlődési ugrás, és főleg éjszaka ébrednek többször, mert kényszert éreznek hogy "gyakorolják" a nappal tanult új mozgásokat!

Már nagyon el voltam keseredve, és akkor itt olvastam a Sedatif Pc-ről, azoktól az anyukáktól akiknek nyugtalan volt a babójuk éjszaka, gondoltam kipróbálom!

Már az első éjszaka amikor beadtam az első szemet aludt 5 órát egyhuzamban, és ez azóta csak jobb lett! :-))

Nagyon megörültem mert 1,5 hónapig csak max 2 órát egyhuzamban, olyan voltam már mint egy zombi!! :-(

Már nem kapja, 1,5 hét alatt megoldódott az alvásprobléma, most pl este 10-kor aludt el és most ébredt 9:30-kor!

Egyhuzamban átaludta az éjszakát! :-D

Egy próbát megér, nem árthatsz vele nyugi, ez is homeós!

Remélem tudtam segíteni!

2010. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a komfortérzet? gondolok itt hogy hátha fázik vagy melege van??
2010. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a komfortérzete szerintem jó, 20 fokban alszik, nem izzad, és nem hideg, viszont óránként ébred, nem győzzük a cumit tömködni....

Ki fogjuk próbálni a Seda... homeót, remélem beválik!!! üdv

2010. dec. 25. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!