Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nekem van egy 5 hónapos pici...

Bercsényi mónika kérdése:

Nekem van egy 5 hónapos pici fiam aki 3 óránként eszik még. Nem evvel van probléma hanem hogy a 2 evés között alszik de olyan sirást lerendez mig elalszik hogy az valami eszméletlen! Ez valyon mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még éhes kicsit? Nekem is 5 hónapos a kislányom és ő pl. 3 óránként eszik, de elalvás előtt mindig eszik egy kicsit, nem sokat tényleg, de azzal alszik el! Ez csak kb 1 hónapja van, előtte elaludt evés nélkül is amikor elfáradt..
2014. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek 5 hónaposan màr bőven nem aludtak minden evés utàn. Lehet, hogy a tied sem akar, és ezért sìr.
2014. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Biztos hogy álmos mert csukva van a szeme ki sem birja nyitni és ugy sir!
2014. júl. 6. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
mindig így volt, vagy csak most alakult ki nála? Addig amíg áttérnek egy alvásra és a rendes ételre (1-1,5 éves korukig) sokat változik a napirendjük, ami bizony megzavarja őket. De vannak olyan babák, akik, ha fáradtak sírással próbálják kizárni a külvilágot, nem csendesen szenderülnek álomba. Nekem az egyik gyermekem ilyen, a másik olyan. A kicsi csak akkor alszik el csendesen, ha az evésbe alszik bele, amúgy sír, de legalábbis nyünnyög. Ahogy nőtt, úgy lett kevésbé keserves a sírás, de most 15 hónaposan is van hogy nagyon tud szenvedni szegény. És hiába ringatom, simogatom, csak "rontok" a helyzeten. Szerencsére csak pár percig tart és utána jókat alszik.
2014. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyik nap ilyen a másik nap olyan!Múltkor például szó nélkül elaludt másfél napig!De aztán minden a régi volt!Annyira álmos hogy nem tud elaludni.Ez megy egy darabig de aztán elalszik!Majd kinövi,gondolom!
2014. júl. 11. 10:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Büfi?
2014. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!