Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hónapos babám nappal még 3x...

9 hónapos babám nappal még 3x alszik. Sok ez igaz? Sírhat fel emiatt éjszaka?

Figyelt kérdés

ha reggel 7kor kel, akkor alszik 9:30 fél 1 órát, majd 13:40 körül 1 órát, majd 17:00-17:30 között fél órát.


szeretném ha már csak napi 2x aludna.

az első babám nagyon jó alvó volt, éjjel sosem ébredt, de már ő ilyenkor 2x aludt.


lehetséges, hogy éjszaka azért sír fel többször,mert nappal túlalszik?



2014. júl. 15. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem.nem sok a 3 mert nem alszik nagyokat. Az enyem 10,5 hos 2x alszik 1.30-2 orat. Sztem jon a foga vagy fejletlen az idegrendszere meg....ido es aludni fog !!!
2014. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem tök oké a dolog.a mennyiség megfelelő-de gondolom az elosztással van a gondod.nem vagyunk egyformák,nyilván az alvásigényük is eltérő a gyerekeidnek-majd átalakul.ha tudod,hosszabbitsd meg a második alvást(a suttogó könyvben jó ötletek vannak)igy kibirja talán estig.egyébként az éjjeli ébredés nem függ ettől.minél nyugodtabb a nappali alvás,annál jobb este is.én volt,hogy keltettem a babám"hogy majd nem tud éjjel aludni"-egy túrót..-ugyanúgy ébred,bármennyi a nappali pihenése.a kisfiam sosem kelt.
2014. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is a suttogót olvastam. Ő ilyen, ennyiket alszik, de nekem ezzel nincs semmi bajom. Ha nem sok,akkor még hagyom picit és később próbálkozok napi 2 alvással, hátha hosszabbakat aludna.
2014. júl. 18. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyidosek a babaink, es az enyem is igy alszik nappal (sot ejjel is ebred). Szerintem nincs gond. Fiamnap eloforfult most parszor, h 2x aludt, ugy nyujtottam az ebrenletet, h itthon toltottunk 1,5-2 orat ebren, majd gyorsan el itthonrol, igy a csavargas miatti izgalmak mdg egy orat ebren tartjak. Viszont a 3-3,5 ora ebrenletben annyira elfaead, h alszik 1,5 orat. Az este viszont gazos, akkor mar nagyon ki van keszulve a vacsi-furdes idejen...
2014. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. De ennek tuti nincs koze az ejszakahoz amugy.
2014. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!