Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4honaposom 2óra ébrenlét után...

4honaposom 2óra ébrenlét után egy órát sír mire elalszik. Mit csinalok rosszul mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig minden gond nélkül elaludt.Volt hogy magátol de álltalában segitséggel. Vagy ringattam kicsit de legtöbbször elég volt melléfeküdni simogatni a buksiját. Most rugdos forgolodik sír közben a kezemet az arcához huzza,lekapcsolom a villanyt akkor sem jobb.. tegnap kedte szinte minden alväs előtt ezt csinalja azota. Majd mikor mar egy oraja bömböl én meg nem birom megnyugtatni,mar annyi az idő hogy éhes. Megetem és bealszik evés közben. Sajnoss szopizni nem hajlando csak félálomban ilyenkor cumisüvegezünk.(tudom cumizavar, de mivel ebböl kapta a tapszer pótlást igy raszokot..én meg nem vagyok elég kitarto a poharazáshoz)Hamarabb lenne éhes? Vagy fáj a buksija? Eddig jokedvű mosolygós baba volt....

2014. júl. 22. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Most is felkelt fél ora alvás után. rágja/szopizza a kezem. foga miatt lenne? mar egy ho ideje nyáladzik meg mindent betöm. Éjszakais nyügősebb,nem alussza át, 2x szopizik. majd visszaalszik de nyöszörög forgolodij. van higy irdatlanul felsir de vissza is alszik......tanacstalan vagyok. holnap szolok a védőnönek is.
2014. júl. 22. 22:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogzás már jóval az első fog kibújása előtt megkezdődik, szóval lehet, hogy feszíti az ínyét. Ez magyarázza a nyugtalan éjszakákat, illetve a nehéz elalvást is.
2014. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az az érdekes hogy utál hason lenni most meg ugy alszik el. Oldalára forditom simogatom a hátát ő a hasára fordul és elalszik. Este aztán elaludt, de csak ha mellettünk volt,akkor aludt tovabb. fogta egész éjjel a kis buksijat a szeme ill halántéka körül. Igazábol eszembe jutott hogy én is igy tudok meglenni csak mikor faj a fejem (migrénes vagyok) zavar a fény, hang.... remélem nem ez a gond...:(

2014. júl. 23. 07:23
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem fogzás
2014. júl. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltunk v.nőnél aztmondta ő is h az időváltozás,meg a fogzas... Szegényke... Köszönöm a valaszokat ..

9(nem gondoltam h ilyen koran igy kinozhatja a fog...)

2014. júl. 23. 09:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,még annyit had kérdezzek hogy a dologél hogy hat?Marmint milyen hatással van a babára?Ezt ajánlottaa védőnő, megvettük,mikor kezdett nyűgősködni bekentem neki, azota alszik. azota volt egy evés meg peluscsere de alszik tovabb. A dologéltől? 12- még most is. büfizés közben is yan jot szunditott csak ugy folyt a nyála.
2014. júl. 23. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a dologél nyugtató hatású szerencse h nektek hat.Az én kislányom ízlelgeti aztán sír tovább... :(
2014. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!