Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál 2 hó körüli babátok...

Mit csinál 2 hó körüli babátok? Van napirend? Hogyan alakulnak azok az időszakok amikor ébren van? Minden érdekel

Figyelt kérdés
7 hetes a kisfiam,egyre többet van fent de nem meghatározható mikor,általában evés előtt előbb kel de van hogy evés után van többet fent,olyankor hordozóban,kiságyban,nagyágyon,játszószőnyegen van,nézelődik vagy beszélek hozzá,esetleg énekelek neki,ha nagyon nem jön be semmi,járkálok vele,ölben van,de ezt nemigen tűri sokáig,jobban szeret fekve nézelődni.Általában 6 és 7 között fürdik utána evés ahhoz képest alszik 5-6 órát egyben utána reggelig 3-4 órát ismét alszik,aztán nappal ismét rááll a 3 óránkénti evésre,tápszeres 100-130-at eszik.délelőtt sétálunk vagy délután ha nagylányomért megyünk oviba.néha már kiad fura beszélgetős hangot,párszor sikerült megmosolyogtatnom,nagyon szépen tartja buksiját,fejecskéjét fordítja,oldalt fekvésbe szoktam letenni aludni,de rendszerint hanyatt fekvésben találom ébredéskor,van hogy keresztbe fekszik

2013. dec. 4. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy mázlid van hogy a te babád ilyen jól elvan, az enyém sajnos 15-20 perc és jön a sírás és akkor már sehogy sem jó neki csak kézben.

Elég hasfájós szegénykém.

Az én babám is mosolyog már 1 hete rendszeresen és az én babám 2 és fél hónapos lesz 3 nap múlva.

Nagyon rosszul alszik.

el nézelődik ő is de csak 1 szer volt hogy fél órán kereztűl csak nézelődött .

2013. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!