Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti hogy altatjátok a közel 2...

Ti hogy altatjátok a közel 2 éves gyereketeket?

Figyelt kérdés
Mi összebújva fekszünk,míg el nem alszik, az ő ágyában(nagy ágya van). Egyedül nem akar elaludni.Nem kell altatni meg simogatni stb...csak a lényeg,hogy hozzám tudjon bújni. Nemtudom,hogy másnál hogy megy ez, kíváncsi vagyok.

2014. júl. 28. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éves és 2 hónapos lesz a fiam, neki még kiságya van, azt szereti. Megpuszilom, bemászik az ágyába (2 rács ki van véve) és kijövök. Ő nagyon régen így alszik el, soha nem igényelt altatást, velünk nem tud aludni, akkor azt hiszi játék van.
2014. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Szeptemberben lesz 2 éves és még cicin alszik el.
2014. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Az én kisfiam lassan 3 lesz, de mi is úgy alszunk mint ti, mellé fekszem amíg elalszik. 2 évesen még nekem is cicin aludt.
2014. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
2,5 éves fiam még cumisüvegből tápszerrel a saját szobájában, saját ágyban egyedül elalszik.
2014. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2 múlt a lányom megissza a mi ágyunkon a tejet apa vagy én beviszem a helyére puszi leteszem és kijövünk. Déli altatásnál szokott előfordulni hogy néha mellé kell feküdni de ritka
2014. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meseolvasás után bemászik az ágyába, megpuszilgatom, betakarom és kijövök. Körülbelül 14 hós kora óta alszik így, most 25 hónapos.
2014. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 éves 4 hónapos. Ugyanúgy, mint ti. Nálunk még van pluszba simogatás és mese.
2014. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinél más, látom. Nálunk fürdés, cumisüvegből kakaó, cumi majd összebújás. Mesét napközben olvasunk. Nem nagyon tudom az esti meseolvasást hova beszúrni.Pedig jó lenne. Sokszor 3 perc nem kell és alszik is a kakaó után...mert annyira kidől.
2014. júl. 28. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:

Másfél éves a kisfiam, 1 éves kora óta egyedül alszik el a kiságyában tápszer kíséretében. Anyu mesélte hogy nekünk is volt ilyen időszakunk hogy mellénk kellett feküdni de később elhagytuk.

A ti módszeretek nekem szimpatikus, a konkrét altatgatást nagyon nem szerettem mert minél nagyobb a gyerkőc annál nehezebb altatgatni.

2014. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fürdés után közösen fetrengünk a nappaliban. Akkor még megissza a tápszert, mesét néz, játszunk stb. Amikor már látom,hogy fárad, beviszem a szobájába. Sőt, ő szokta kérni! Adok neki puszit, kijövök és kész!
2014. júl. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!