Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Így nyáron éjszaka ti nyitott...

Így nyáron éjszaka ti nyitott ablaknál altatjátok a kisbabátokat, gyereketeket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jó idő van akkor bukóra nyitva van. A jó időt azt nem a melegre értem, mert ha kissé hűvösebb te azért tiszta idő van, attól még nem csukom be. Ha esik az eső, de fülledt az idő szintúgy nem csukom be.
2011. aug. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk általában mindig nyitva van ha nincs hüvős, hajnalban szoktam becsukni hogy nehogy megfázon.
2011. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

A nagyon meleg napokon jó alaposan kiszellőztetek amikor már lehúl estére az idő, az egész házon átjáró kereszt huzatot csinálok,és kész.


Ha éjszakára nagyon lehűl alevegő én felnőttként érzem ha fázok és becsukom,vagy jobban a takaró alá bújok,de a kislányom nem veszi észre ha fázik még hogy jobban betakarózzon, az ablakot becsukni pedig főleg nem tudja.

2011. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor elalsznak kinyitom az ablakot, es amikor lefekszunk -11 fele- megnezem hany fok van kint. Ha langyos ejszakanak keszul, akkor nyitva hagyon, de a redonyt 3/4 reszben lehuzom. Halozsakban alszanak, nem az ablak "szeliranyaban", igy nyugodt vagyok. Ha nincs huzat semmi bajuk nem lesz, ha 18-19 fokos levego jon be az ablakon. Mondjukmattol is fugg, hogy hol az agya.
2011. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nem tudom ki, hogy van vele, de az én kisfiam felébred, ha esetleg fázik.
2011. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyitott ablak, hajnalba csukom csak be,most hogy hűvösebbek a hajnalok mint a 30-35 fokokban. 29 hónapos, de már tavaly is így volt. Sőt a nagyon melegekbe huzat is volt éjjel, hogy mozduljon a levegő. Egyébként kisfiam is felébred ha fázik, illetve nyugtalanul alszik.
2011. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12.43 vagyok. Ez kicsit értelmetlen lett. Szóval a 30-35 fokban nem csuktam be hajnalba sem...
2011. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!