Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónapos baba, nappal nem...

11 hónapos baba, nappal nem tudom elaltatni, tanácstalan vagyok, volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gond. Kb. 1-2 hete nem akar aludni, kicsit ringatom, leteszem, felül, feláll, sír. Ezt ismételgetjük... Biztos nem a foga, mert kb. 1 hete bújt ki a 4. nem látok többet. Amikor fogzott, akkor sem voltak ilyen jellegű problémák. Ha kiviszem babakocsizni, akkor ált. 10-11 között délelőtt elalszik és alszik kb. 2 órát. Korábban itthon is ez volt. Arra is gondoltam,hogy át akar térni az egy alvásra, de ébren is csak nyűgös, szopja az ujját, de képtelen vagyok elaltatni. Egyik nap du. fél2-ig húztuk, amikor úgy aludt el, hogy már azt mondtam,hogy nem létezik, hogy nem fáradt és álmos, és csak akkor is úgy aludt el, hogy rácsuktam az ajtót és sírt egy darabig. És éjszaka is sokszor ébred, még fogzás idején sem ébredt ennyiszer. Ötlet, hogy mitől lehet ez?

2014. aug. 26. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

nálunk is ilyesmi van, nappal alig alszik (3 hós)

én arra jöttem rá, ha csendet és relatíve sötétet csinálok, úgy alszik, merrt amúgy minden néznivaló leköti, gügyög, piszkálgatja a játékokat, mindent csinál, csak nem alszik.


de nyugiban általában sikerül. de attól még eljátszuk mi is ezt néha, kivesz- felvesz -ringat- letesz, de csak egyszer kell, ngyon max kétszer.

2014. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*most látom éjszakai ébred. ezt én etetéssel oldom meg.peluscsere nélkül, hogy ne menjen ki teljesen az álom a szeméből.
2014. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!