Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kiütés lehet ez? Volt...

Milyen kiütés lehet ez? Volt valakinek hasonló? 6 éves lányom bal vádliján jelent meg kb.1 hete, akkor erősebb lila volt, azóta halványodott. Előtte 2 nappal fejezte be a sumamedet, amit köhögésre kapott, az el is múlt.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jún. 19. 08:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Védőnő még nem látott ilyet, a gyerekorvos arra gondol, hogy valamilyen allergia, esetleg valami növényre, ami hozzáért a lábához.

Gondoltam, megkérdezem azért itt is, hátha valakinek volt ilyen.

2014. jún. 19. 08:19
 2/3 Youknowwho ***** válasza:
Ez vagy simán a meleg miatt van vagy esetleg valami gombás dolog (ami hasonlít az ekcémára de egyáltalán nem súlyos) próbáljatok kenést krémmel ami hidratáló
2014. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lányom is szedett már Sumamedet, neki is voltak kiütései utána, bár nem ilyen csúnya mint a te lányodon, neki még közepes mértékü hasmenése is volt tőle. Egyébként rá is van írva, hogy gyakori mellékhatás a súlyos bőrreakció, csalánkiütés, stb. Szerintem a Sumamed miatt van, de most hogy abbahagyta magától el fog múlni, nálunk is így volt.
2014. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!