Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónapos babám van, még...

6 hónapos babám van, még mindig 3 óránként kel fel éjszaka, mit tudok tenni, hogy tovább kihúzza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

HUMANA HA start-ot adok neki, csak tápszeres meg hozzátáplálok, de még mindig 3óránként eszik, éjszaka is ugyan úgy 3 óránként éhezik meg.Nagyon ritka amikor ki tudom húzni az éjjelt 5 órára.Viszont a tápszerből egyszerre csak 130milit issza meg.Egyébként kislány és a súly 7,30kg.Vettem neki 2-es tápszert de abból csak 2-3szor lehet adni és az kevés neki.A Bepa meg Milumilt próbáltuk de azokat nem bírta.


2014. szept. 11. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz a kategoria amit valasztottal a kerdesnek. De fel eves korban a pici orvosa lecsereli majd a startos tapszert kicsit tomenyebbre, attol tobbet alszik majd. Kitartas.
2014. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozzátáplálásnál mit szoktál adni, hányszor és milyen mennyiségben?
2014. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettes tapszert hogyhogy csak ketszer lehet adni, mert?
2014. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fel eves a fiam.o mar csak egyszer eszik hajnalban.mi most kaptunk milumil2es tapszert.mondta a doki h mar 2-3etkezest ki kene valtani.rajtavagyunk a dolgon....:-):-):-)olyat nem hallottam h ezt csak ketszer lehetne adni.ez hulyeseg.estere egyebkent en teszek bele neki 1-2tapszereskanalnyi tejpepet.azota ebred csak egyszer.mondjuk nekem behuzza a 180-200at.:-)nem lehet h kicsi a lyuk a cumin es elfarad?mi 2es cumit hasznaltunk de ehhez az uj tapihoz kellett 4-est vennem(bar ez eleg gyors de csak ezen jon at).
2014. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tápszerből 6 hónapos korban már a 2-es kell, amiből adhatsz neki nyugodtan akár 4-5-ször is naponta. Bár ha már hozzátáplálsz, akkor nem szükséges.

Amit még kipróbálhatnál az az éjszakai tápszer. A Humananak is van éjszakai tápszere, és 6 hónapos kortól adható. Kicsit laktatóbb, mint a sima nappali, így jobban alszanak tőle a babák.

2014. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A HA startot lehet tovább is adni, rá van írva. Az én fiam is azt eszi, és egyáltalán nem eszik éjszaka. 6 hós múlt 7740g-volt kedden. Biztos, hogy éhes éjszaka? Nem lehet, hogy csak a foga miatt kel fel?
2014. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amit vettem Humana h.a. 2-es tápszer, arra rá van írva, hogy napi 2-3 alkalom javasolt az etetésből ő meg 5-6szor eszik.Nem mertem többet adni abból, mert gondolom nem véletlen van ráírva, a startra meg az van írva, hogy olyan mennyiségbe meg időközönként eheti, ahogy megkívánja.Reggelire gyümölcsöt kap abból megeszik 200-at, ebédre főzeléket és abból is megeszi a 200-at.A foga jön neki, de akkor szokott megnyugodni és vissza aludni ha eszik, ha nem kap csak vizet, akkor nem alszik vissza.Napközbe is meglátja az üveget és úgy kapja be, mintha előtte ki lett volna éheztetve, még a keze is remeg hozzá.Lehet azért mert, hogy kevesebb adagot tud belőle meginni egyszerre?Vagy ki kellene próbálnom másikat hátha az jobban eltelíti?
2014. szept. 12. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!