Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós a babám. Este 7-8...

5 hós a babám. Este 7-8 között elalszik és kb. éjfélkor kel fel először enni, aztán pedig 3-kor majd 7 körül. Ezt követően kb 3 óránként eszik nappal (is). Nem gond, hogy 7-8x eszik egy nap?

Figyelt kérdés
100g tápszernél többet nem hajlandó elfogadni. Délelőtt gyümit kap és ebédre már próbálkozunk a sárgarépa-krumpi kombinációval.Gondolom azért kel fel éjjel enni, mert kevés volt a nappali adag, de mit tegyek, ha nem eszik meg több tápszert egyszerre?

2014. aug. 4. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
kicsit offolok, egy hös vagy! én már attol fáradt vagyok, hogy reggel 6-kor fel kell kelnem (este 9-töl alszik reggel 6-ig, majd 7-töl kb. délelött 10-ig) öszintén mondom, irigyellek, hogy igy birod az éjszakázást!
2014. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valójában nem nevezném éjszakázásnak, mert büfi után azonnal visszaalszik, van hogy még a karomban... :)
2014. aug. 4. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem gond. :) Az én babám is kb pont ugyanígy kel, pedig ő már 8 hónapos lesz. Ő is nagyon hamar visszaalszik, igaz ő cicin. Szerintem ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, majd ha készek lesznek rá, átalusszák az éjszakát. Nem fog örökké így lenni :)A kisfiam pl 7-kor főzeléket vacsizik, ennek ellenére is ugyanúgy felkel éjfél körül, mint amikor még csak tejcsizett este.

Kitartást :)

2014. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!