Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Probléma, hogy 5 hónaposon...

Probléma, hogy 5 hónaposon éjszaka is 3 óránként szopizik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
ha te birod-akkor nem.de biztos nem az éhség miatt-könnyű a jót megszokni.ha nem akarod,hogy később is sokszor keljen,szerintem legalább egyet hagyj ki ezekből.bár nem irod,hogy mikor fekszik-ébred-eszik
2014. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
este 8 körül alszik el, előtte szopizik, majd 11 kor megint eszik, és 2 körül, majd 5 körül... de 8kor kel reggel megint. ha nem etetem meg, akkor sír. hogy csináljam, adjak neki vizet?
2014. szept. 6. 13:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Már napközben sem kéne 3 óránként ennie. Ez így nagyon nem jó, nem tud pihenni ő sem és te sem és a gyomra sem.
2014. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak ha Neked probléma. Lassan, gondolom, elkezditek a hozzátáplálást, akkor úgyis megváltoznak majd az evési szokásai.
2014. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanígy eszik, szintén 5 hónapos. A nagyobbik gyereekem is így evett, amikor elkezdtem hozzátáplálni ritkult az éjszakai evés, és amikor tejpépet vacsorázott onnantól nem evett éjszaka. Szerintem normális hogy éjjel is szopizik még, majd változni fog.
2014. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gabi86 ***** válasza:
Két éves korig a legtöbb baba még kel(igaz nem 3óránként),vagy inni vagy enni
2014. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gabi86 ***** válasza:
Nekik még pici a gyomruk így nem tudnak olyan sokat enni.aludj vele napközben.vagy vedd magad mellé.így csak a szájába nyomod a cicit aztán aludhattok tovább.
2014. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatott babak sokszor ilyenek. Kerdes neked prblema e. Enyem 1 eves most kezd jobban aludni. De csak jobban. Van h.5 orat egyben :) :( apro oromok az eletben :))) en birtam...ugyis leszokik rola!
2014. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hós koráig éjjel-nappal 2,5-3 óránként kérte a cicit. Utána ritkult, csak 4 óránként kelt :-) Én nem bántam, adtam neki amikor kérte. 20 hós korában aludta át az éjszakát először.
2014. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!