Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kismamák, anyukák, nem tudja...

Kismamák, anyukák, nem tudja közületek valaki, hogy ez a két szundikendő kapható-e még valahol, vagy ki volt a gyártója?

Figyelt kérdés

Esetleg a neve is nagy segítség volna. A lányunk csak az ebben lévő csörgő hangját és a kendő anyagát fogadja el. Másikakat is próbáltunk, de nem érdekli. Ha valaki tud segíteni, azt nagyon megköszönném.


[link]


[link]


[link]


2014. okt. 6. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom a nevét, de talán a rossmannban vagy a dm-ben láttam úgy 1 hónapja. Biztosra nem tudom melyikben. És Vácon, de szerintem ha itt van, máshol is.
2014. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Bár már mindkettőben voltunk többször, a DM-ben vesszük a pelust két éve, de nem volt soha nyerő a kendő. Még azt sem fogadta el, amit a bababoltban ő választott.

Tegnap cseréltünk egy "fánisat", a kis piszok letesztelte rögtön.Ahogy a kezébe vette, rögtön megrázta és a hangja volt a döntő.

Ezeket anno itt árulták a bababoltban, de sajna nem látszik a nevük egyiken sem, de van benn "kids" "collection" felirat is, de az istenért sem találom a neten.....

2014. okt. 7. 04:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!