Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ valaki közületek...

Használ valaki közületek Angelsounds szívhangfigyelőt? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
14 hetes múltam, sikerült megtalálni a szívhangot, mintha nem lenne mindig ugyanolyan gyors. Ez normális?

2014. aug. 26. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van, 12 hetes voltam amikor megvettuk es azota hasznalom, igaz mar nem surun mert mar mocorog a picim es erzem minden nap!

En mindig jobb lent a szrmeremcsont felett talaltam meg, es volt h erosebb volt h gyengebb volt a hanghatas!

Nekem a gyorsasaga mindig ugyanolyan volt, inkabb az erossege valtozott..volt h erosen hallottam de volt h olyan volt mintha melyen lenne.

Most meg mar siman megtalalom, keresnem se kell csak ratenni a hasamra. :)

Lehet hallasz mas hangot is es azert nem olyan egyenletes.

Zselet hasznalsz?

2014. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok!:)

Mikor mesz amugy dokihoz?

A nemet tudod mar?:)


18hkm

2014. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is használom még a mai napig, pedig már betöltöttem a 36. hetet...de ilyenkor már sűrűn csuklik és olyankor olyan cuki hangokat lehet hallani a dopplerrel! :)
2014. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok!Ja az nem baj ha néha lassabb vagy gyorsabb a szívhang, mert amikor mozog akkor gyorsabb a szívverése...úgy mint nekünk felnőtteknek, ha mozogsz gyorsabban ver a szíved. Ha alszol vagy nyugalmi állapotban vagy, akkor pedig lassabb! Ne aggódj, minden rendben van a babával! :)
2014. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-3 hét múlva megyek legközelebb orvoshoz, attól függ, mikor lesznek meg a laboreredmények.

Még nem tudom, fiú-e vagy lány. Mindig bal oldalt éreztem szúrkálást, kisebb fájdalmat, ott van a szívhang is.

2014. aug. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!