Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1,5 évesen átszokott közénk...

1,5 évesen átszokott közénk aludni, de így legalább egész éjjel alszik, máshogy nem. Tippek?

Figyelt kérdés
Korábban kétszer-háromszor mindig keltem hozzá. Néha megsimogattam a hátát és attól visszaaludt, de többnyire inkább csak akkor, ha kapott tejet. Ha kivettem a kiságyból, csak még jobban felébredt. Az sem volt megoldás. Most betegen köztünk aludt el, aztán beraktuk az ágyába. Így ment. Most már nem lehet berakni, mert felébred közben vagy egy óra múlva kiabál. Visszahozzuk közénk és alszik. Ha köztünk maradhat, akkor EGYSZER SEM ébred éjjel. 1,5 éve most alhattuk át az éjjelt először napokig, de mégsem jó ez így gondolom. Senkinek. Mit javasoltok?

2014. okt. 8. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem javasolok. Majd leszokik róla. Az én lányom már 3,5 éves, azóta alszik közöttünk, amióta nem rácsos ágyban alszik. Este lefekszik a helyén, kb. 4-ig ott alszik és éjjel átjön, bebújik közénk. Már fel sem ébredek rá. A férjem mondta, hogy reméli, hogy a pasijával már nem nálunk fog aludni! :-) Aludjatok úgy, hogy jó legyen mindenkinek.
2014. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most arra gondoltam, hogy mi lenne, ha kivennénk a rácsos ágyból két rácsot és ha szeretne, akkor átjönne hozzánk. A szoba pont egymás mellett van. Este nálunk elalszik és bevinnénk (néha sikerül ébredés nélkül) aludni. Csak túl kicsinek gondolom még ehhez. Tanácstalan vagyok.
2014. okt. 8. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
14 hónaposan kapta az ágyát a lányom, azóta közlekedik éjjel. Nálunk még a nappalin is átsétál vak sötétben, soha nem esett még el és nem ment neki semminek. Próbáljátok meg kivenni a rácsot, aztán majd meglátjátok, hogy hogy alakul.
2014. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom a gyerekednek mégis jó így.
2014. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi levettük a rácsos ágy felénk eső oldalát,összetoltuk a két ágyat és mint egy babaöböl funkcionál. szuperül bejött. ha épp rosszul alszik,kb. havi 1-2 alkalom, akkor még befurakszik közénk,de ezen felül tökéletesen megfelel neki,h. mellettem van közvetlenül,mégis külön. ha felsír,csak egy karnyújtás a cumi vagy,h. megsimizzem.
2014. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbáljuk a rácsos megoldást. Kíváncsi leszek. Ma reggel is hatalmas vigyorral ébredt köztünk. Éjjel nem ébredt fel. Reggel mikor felébredt, akkor egészen rám fordult, az arcát nyomta az enyémhez. Igazi bújós és jó ránézni ilyenkor. Boldog. Látszik rajta. Csak ennyi lett volna, hogy nem velünk alhatott? 1,5 évig kínlódtunk ezzel. Mindent megpróbáltunk. (ezen kívül) Már olyan is volt, hogy a kiságya mellett aludtam a szobájában a földön, de akkor is felébredt. Csak a nagy ágyunkban nem. Hát nem tudom. Majd kialakul. Ha akar kijön hozzánk. Ilyen kipihent még sose voltam. Ez sem utolsó. :)
2014. okt. 9. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, ne közétek vegyétek be, hanem valamelyikőtök és a fal közé, így a pároddal is intim helyzetben tudtok lenni (NEM a szexre célzok, hanem érintések, ölelés...)


Egyébként, amíg te és a férjed? is elégedettek, maradjon a gyerek, majd átmegy később (ha kicsi lesz a hely, pihenni akar, stb.).


Viszont ami fontos: HÁZASÉLETet oldjátok meg így is. :)

2014. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A házaséletet eddig sem este bonyolítottuk (többnyire), szóval azon nem sokat változtat a dolog. Az ölelések stb. az megvan alvás előtt, de ez nem rossz ötlet, hogy a fal és mi. Köszi a tippeket.
2014. okt. 10. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!