Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír egész éjjel?

Miért sír egész éjjel?

Figyelt kérdés

1 éves a fiam. Mikor hazajöttünk a kórházból már átaludta az éjszakát, egészen fél éves koráig. A nappali alvással nincs gond, de éjszaka 10 percenként sír, inni kér, dobálja magát a kiságyban és mellettem is.

Próbáltuk teljesen sötétben és félhomályban is, kapott már fájdalomcsillapítót, Viburcolt, Pro Gasztro kidet, citromfűteát, felöltöztetve, egy szál pelusban, levendulás fürdő után, masszázs után,több és kevesebb vacsival, másik szobában, csak velem, csak apával.

Mit csináljak vele? A védőnő nyugtatót ajánlott, valami gyógyszertári keverék, de nem akarom nyugtatózni. Mit csináljak?

Tanácstalan vagyok. Ami a másik 5 gyerkőcnél bevált (nem mind az enyém, 2-t csak nevelünk ), az nála nem.

Nem tudom lényeges e, de tőlem nem tud elszakadni egyetlen percre sem, és nagyon makacs és hisztis. Már járni tud, egyedül eszik falatkákat, a szókincse pedig kb. 50 szó, és teljesen érthető. A védőnő szerint a korához képest az átlagosnál fejlettebb, bár én ezzel nem értek egyet.

Kérlek segítsetek!


2014. szept. 16. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Huh,nem irigyellek. Fejlett a korához képest,enyém is ennyi szót tudott,bár ő nem járt még annyi idősen.

Nem lehet hogy a többi gyerkőc zavarja őt? Vagy külön van mindegyik? ( Egyébként a kérdésedben szerintem nem lényeg,hogy saját-e vagy nevelt gyerekek :) )

Ha vele alszol is ilyen? Én kizárt hogy nyugtatót adnék neki,pedig enyém is olyan makacs és hisztis,hogy csak na. De amúgy a védőnő ha homeopátiásat ajánlott,azzal szerintem nem ártasz neki.Nem fogzik? Fáj a hasa?

2014. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a válaszokra, az én 15 hónapos lányom is ezt csinálja, annyi különbséggel, hogy ő nem sír hanem sikít. Éjszaka apa sem jó, csak én tudom megnyugtatni, így senki nem tud segíteni.
2014. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Külön szobában van a többiektől. Ha a foga lenne, akkor a Viburcol és a Nurofen segített volna.

A hasa nem fáj, sosem volt hasfájós!

2014. szept. 16. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad bebugyolálni?Párnákkal kitömni a kiságyat.Habár egy éves is lehet jobban szereti a szűk helyeket ahol bújhat.Esetleg hálózsák?
2014. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert ha párna, takaró van körülötte, akkor belefúrja az arcát, és félek, hogy megfullad.
2014. szept. 17. 08:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Párnán kívül egy ötletem van még.(nekünk szivacs párna van abba nem tudja belefúrni magát)

Magam is szedek néha napján amikor nyugtalan vok homeos gyógyszert. Sedatif PC tablettát abban is sok homeos dolog van és nagyon jókat alszok ha beveszem és felébredek a gyereksírásra mindenre de könnyen vissza is alszok.Gyereknek nem tudom lehet-e de ha nem javul keressetek fel egy homeos gyerekorvost ezek mégse nyugtatók hanem természetes anyagok

2014. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!