Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyenge kifogás, ha azért...

Gyenge kifogás, ha azért jövök el előbb egy buliról, mert nem szeretném, ha 1,5 éves fiam egész éjjel nagyszülőkkel aludna?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a barátnőm lánybúcsúja...az az igazság,hogy alig ismerek valakit azok közül akik jönnek,plusz általában a társaságnak nincs gyereke(nekem van egy 3,5 éves is) így a buli délután kezdődik és nagy valószínűséggel belemegy az éjszakába.Amúgy se vagyok egy nagy bulizós,meg kisebbik fiam még nem aludt nélkülem és eléggé anyás,szóval arra gondoltam elmegyek,ott leszek az elején,aztán eljövök. Ez azért is lenne jó,mert pénzben a rám eső rész talán nem lenne annyi...egy csomó mindent szerveznek én meg nem akarnék erre annyit költeni...Csak eddig is nehéz volt velem programot szervezni a gyerekek miatt,de nem tudok mit csinálni,nem tudom kinek leadni őket!Ráadásul a kicsi eddig szopizott...

Azt már csak megemlítem,hogy a lánybúcsú előtt akarnak egy plusz találkozót,hogy ne legyünk annyira idegenek egymásnak...na oda szinte tuti nem megyek el,hiszen soha többet nem is fogok velük találkozni!2 estét megszervezni 2 héten belül,meg kifizetni(utazás,pia,kaja,lánybúcsús játékok kellékei,stb) nekem túl sok....

Maradi vagyok nagyon??


2014. ápr. 12. 15:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
12%
Hát eléggé vaskalapos vagy. Ócska kifogások, aztán meg a postás k.rogat, mert "nem tudtam kiszabadulni a mókuskerékből!". Felejtsd el a gyereket, jó helyen van ott, mi lenne, ha nem lennél majomszülő?
2014. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
ja és akkor még az esküvőre is oldjuk meg a gyerekeket és nászajándékról még nem is beszéltünk...
2014. ápr. 12. 15:10
 3/36 A kérdező kommentje:

mivan???ezt nem is értem...??

milyen mókuskerék?baromira szeretek itthon lenni a gyerekekkel,nem érzem nyűgnek,teljesen jól vagyok így(már ha erre gondoltál)

Soha nem voltam egy elmászkálós,bulizós típusú ember...

2014. ápr. 12. 15:12
 4/36 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező ha elmész akkor illik fizetni a rád eső részt akár meddig maradsz , alapból gondolom már úgy számolták.

Szóval vagy menj el vagy ne, de kifogásnak igen nagyon gyenge. Gyereknek van apja is, aki tökéletesen megoldja nélküled a felügyeletet is.

Ők elmentek az esküvőtökre?

2014. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nyugodtan eljöhetsz. Én is voltam így, csak akkor éppen terhes voltam, de nem akartam éjszakázni, és csak a délutáni programra mentem el, az estit kihagytam, és szintén csak egy embert ismertem, a menyasszonyt, az össes többi lányt akkor láttam először. Mindenki megértette a helyzetet.

Ettől függetlenül mondjuk kellemesre sikerült.

2014. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy vagy maradi!

Egy buliba akkor mégy, ha vágysz oda, ha meg nem, akkor nem mégy. Ki parancsol neked felnőtt, önálló, szuverén embernek?

Így is tiszteletedet teszed, s szólsz a menyasszonyjelöltnek, hogy alkalomadtán tapintatosan le fogsz lépni.

Magadat is győzködöd, hogy mentséget keresel, miért is ne menj el.Én meg csak az esküvőre mennék el.De ez én vagyok.

2014. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%

Hát én teljesen megértelek. Én eddig három lánybúcsún voltam, és abszolút igazat adok neked abban, hogy ezek rendszerint baromi erőltetett rendezvények. Én is hazajöttem mindről a gyerekeimhez, és nem azért, mert nem tudok kiszabadulni a fenekükből, hanem mert szívesebben vagyok velük, mint hogy vadidegenekkel röhögcséljek viccesnek szánt, de inkább kínos feladatokon. Szoktunk nélkülük programot csinálni, akár kettesben a férjemmel, akár a barátainkkal, de ezek a lánybúcsúk inkább taszítanak.

Úgyhogy lehet maradinak tartani, de én egyet értek veled.

2014. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

A gyerekek apja 24 órázik, és úgy tűnik akkor pont be van osztva.Elég lesz az esküvőt megoldani neki is.


Amúgy úgy sajnálom,hogy ez a hozzáállás kezd egyre elterjedtebb lenni...:( mármint,hogy "nem hiszem el hogy nem tudod megoldani a gyerekeket..."

2014. ápr. 12. 15:22
 9/36 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező ők voltak a te lánybúcsúdon ők voltak az esküvőtökön,mert ha igen illik ezt viszonozni is. Nem vagyok az az esküvő mániás de az inkább a párról szól nem arról te hogy érzed magad, és ha ők megtették érted nektek is kutya kötelességetek.
2014. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
12%
Maradi vagy nagyon,elvileg a barátnőd de még annyit sem teszel érte,hogy megismered a többi barátnőjét ott maradsz a leánybúcsún,és spórolni akarsz rajta. Hülye indok 1,5 éves már nem csecsemő,tehát ha meg akarnád mindet meg tudnád oldani,de nem karod,mert neked kényelmetlen,engem bántana,ha így viselkedne a barátnőm.
2014. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!