Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Min változtassak? Mit adhatok...

Min változtassak? Mit adhatok enni vacsorára tápszer mellé amivel alszik egész éjszaka?

Figyelt kérdés
Mióta óra átállás volt nagyon nyűgös a 8 hós kisfiam. Nappal nincs gond, de amikor eljön a fèl 6 fūrödni kell mert hisztizik. Ugyhogy a règi idő szerint csinàlunk mindent. A gond, hogy vacsoràra megeszi a 180at ès nem tart ki neki egèsz èjszaka. Ami eddig reggel 8ig elèg volt. Ettől többet nem hajlandó enni alvàs előtt. Esetleg adjak hozzà valami laktatóbbat? Ès ha igen akkor mit?
2014. okt. 30. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Tejpépeket nem próbáltátok még?

Lehet laktatóbb mint a tápszer, viszont még ez sem jelenti, hogy átalussza az éjszakát majd, mert lehet nem éhség miatt kel előbb.

Én lassan kihúznám az időt, hogy ő is átálljon az "új időszámításra". Értem, hogy hisztizik, de próbáld elterelni a figyelmét, és így napról napra kihúzni az időt egy kicsit.

2014. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a gond. Tejpépet adtam :)
2014. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem az étel fogja megoldani, hanem amit az első írt. Húzd az időt, mindig egy kicsivel többet, hogy ő is átálljon.
2014. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!