Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » IVF+ 9. napon vagyok és a...

IVF+ 9. napon vagyok és a hüvelygél ami kijött tiszta sötét barna volt de csak délután! és csak este használom a gélt! Járt már igy valaki lehetek még etől babás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz babás, ez lehet a beágyazódásos vérzés. Az enyém erős rózsaszín volt, de nekem akkor is olyan volt, amikor beágyazódás idején begörcsöltem és elment. Úgyhogy ez még nem mérvadó. Tudom milyen rossz. Mindenféle tünetet keresel magadon, én is így voltam.

Drukkolok!!!

2014. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Crinone gélt használsz? Ha igen, akkor leírom az én esetemet. Az orvosom azt mondta, hogy esténként egy gélt tegyek fel és 3 naponta irrigáljak egy csepp ecetes forralt vízzel. Így is tettem. Et+8. napon pozitívat teszteltem, előtte annyi volt csak az extra tünetem, hogy hapokon keresztül állandóan fel voltam puffadva. Nagyon. Kiderült, hogy tényleg van baba és folytatnom kellett a Crinont. Egyik nap a városban elmentem wc-re és azt éreztem, hogy a hüvelyem bemeneténél egy nagy csomó van, ami nyom, ha megyek. NAGYON megijedtem. hazamentem, kézfertőtlenítés, felnyúltam. Egy teniszlabda nagyságú összecsomósodott hüvelygél volt. Ekkor feltételeztem, hogy nem csak ennyi volt...gumikesztyű...még feljebb nyúltam...legalább fél óráig a gélmaradványokat takarítottam, barnás volt és undi. Nem vértől barna, hanem összecsomósodik és általában megbarnul. Elmondtam a dokinak, azt mondta, hogy nem én vagyok az első és valószleg nem is az utolsó, aki így járt, sajnos ez a gél ilyen, viszont aranyat ér. Használtam még egy hétig, naponta gumikesztyűben óvatosan kiszedtem a maradékot. 35 hetes km
2014. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
most itt ülök a kocsiban Győrben a kaáli előtt várom a vérvétel eredményét!nagyon szeretném ha sikerülne mert ez már a 3.lombikom!nem görcsöltem csak barnáztam!jó hogy írtatok!jó egészséget nektek!
2014. okt. 7. 08:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Irj, hogy sikerult e! Drukkolok!!!!
2014. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2014. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem reggel utrogestant,este crinont kellett használnom.Reggeli utro előtt mindíg eltávolítottam az előző esti fel nem szívódott gél maradványát.Szerintem akadályozná is az utro felszívódását az ottmaradt cucc.Szurkolok a sikerért.30 hetes lombikos kismama.(5.beültetés sikerült,soha ne add fel,sok erőt kívánok)
2014. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem sikerült! Már megint nem!!!!!! nem tudom mi kell még hogy sikerüljön!! de nem adom fel csak ilyenkor a fájdalom elviselhetetlen!! jó egészséget mindenkinek!
2014. okt. 10. 07:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom.A 30 hetes kismama vagyok.Az ötödik beültetés előtt mi végigcsináltuk Szabó Gyuri bácsi(a bükki füvesember)babaváró programját.Nem állítom,hogy ennek hatására sikerült a beültetés,de egy próbát megér.Sok sikert,sok erőt kívánok!
2014. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szia tegnap még vissza kellett mennem kontrol vérvételre de közben meg jött és görcsöltem le áltam a a kezeléssel a progiszurival és tegnap azt monták hogy terhes vagyok a hcg 350 volt de sajna a progim 0,83 ugyhogy most azon vagyok hogy meg mentsem az életét!!! de nem értem hogy hogy történhetett!!pénteken vérvétel azt monták hogy imátkozzak hogy ennyi sárgatestel meg maradjon!! ja és először 10.dik napon mentem beülti után akkor 27 volt a hcg tegnapvagyis a 16.dik nap mensivel már 350 volt! szerinted meg marad az a drága!!???
2014. okt. 14. 07:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Bíztató a 350 hcg,bármi lehet,nagyon szurkolok nektek.
2014. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!