Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mas is van ebben a sziguban?...

Mas is van ebben a sziguban? Hogy lehet ezen valtoztatni? 4 honapos babam alvasi szokasa.

Figyelt kérdés

Nappal rovideket alszik 15-30 perc 2-3-szor egy nap. Ejjel max 3 orat alszik egyhuzamban azt is 9-tol ejfelig utana meg alszik 2 orat majd orankent fel van ;(

Tok faradt vagyok ja es cumit nem fogad el. Igy mikor megebred csak cicivel tud vissza aludni.


2014. nov. 14. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor szoptasd annyit, amennyit igényel! Nagyon pici még a babád, ez egy ilyen időszak. Majd rendeződik az alvása idővel, de addig még lesz fogzás, szeparációs szorongás, mozgásfejlődés, ezek mind be fognak kavarni. Úgyhogy most ezt kell elfogadnod! Tudom, hogy nagyon kimerítő, az én fiam az első közel másfél évében nem aludt át egy éjszakát sem, és min. 2x kelt szopizni. Aztán helyrerázódtunk. Mondjuk én szoptattam, amikor és amennyit igényelte. Ő már 2 éves. Januárban születik a kislányunk, Őt is fogom szoptatni, ameddg csak igényli akár éjjel is. Ez ilyen, mi akartuk ezeket a babákat. Pihenj napközben, amikor Ő is pihen, ha csak fél órákat, akkor annyit, az is több, mint a semmi.
2014. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igeny szerint szoptatok
2014. nov. 14. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez... A három és fél hónaposom ma csak kettőt aludt, déltől kettőig (na ez kivételes alkalom volt, max. egy órát szokott, majd fél hattól hatig, ha hármat alszik, mindhárom félórás. 8 körül alszik el, éjfélkor, ha szerencsém van, csak háromkor, ha nem kettőkor kel, és onnan óránként, 7 után pedig lehetetlenség visszaaltatni. Cumit, cumisüveget nem fogad el, próbálkoztam már mindennel, de csak felkiabálta a lakótelepet, csak cicire alszik vissza. Éhes nem lehet, sokat bújunk napközben, hordozom is, így az anyahiányt is kizárom, úgyhogy passz... ezt dobta a gép, túl kell élni, legalább a fogzás, mozgásfejlődés nem lesz újdonság :-) Azért az enyém ma kapott egy kis Sedatif PT-t, hátha... Azt mondjuk nagyon imádom, amikor okoskodnak, hogy aludj vele nappal, biztos voltak már ilyen helyzetben... Fél órára? Fáradtabb vagyok, mintha le sem dőlnék, és csak akkor tudok kicsit haladni a házimunkával is.
2014. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Bizony, mindent, amit írtam, tapasztalatból írtam. Voltam ilyen helyzetben, volt, hogy fél órákat aludtam, mert kellett. De nyilván nem fontos ezt csinálni, viszont az irónikus megjegyzéseket is próbáld megtartani magadnak, kedves 2-es!
2014. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso mindent jol leirt. En ha nagyon almos voltam aludtam nappal a babammal. Baaar en kevesnek lattam a fel orat igy mindig visszaaltattam igy en is aludhattam tovabb. Az enyem 15 hos es meg 2x min.kel. kitartas!
2014. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!