Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti felébresztenétek a helyembe...

Ti felébresztenétek a helyemben éjszaka? 11 hetes múlt a kisfiam.

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hetes múlt, csak anyatejet kap.

Este elég korán, 7 órakor már alszik, és reggel 7-ig, néha kicsit tovább alszik. Eddig 2-szer kelt éjszaka, egyhuzamban 4-5 órát aludt, majd egyre többet, 8 órát is. A héten már 9 órát aludt végig,hajnali 4 óra után kelt először. De most éjszaka fél 6-kor már én keltettem, hogy egyen, 10 és fél órát aludt egyhuzamban. Evett, és utána rögtön visszaaludt, 7 előtt kelt nemsokkal.

Szabad hagyni, hogy ennyi idősen akár 12 órát végigaludjon egyszerre, ébredés nélkül?

Napközben egyszerre keveset alszik, akkor csak max. 1 órát.

Én nagyon örülök neki, hogy éjszaka ennyit alszik, de ez nem gond? Hason alszik, nem mozdulatlanul alszik, mert a fejét néha forgatja jobbra-balra, meg néha mozgolódik :)

Van még két lányom, de ők még 2 évesen sem aludták át az éjszakát :)



2014. nov. 15. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 6 hetes korától aludt úgy hogy fél tízkor megciciztettem és reggel 9-10 körül kelt. Örülj neki én sose keltegettem éjszaka.
2014. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kelteném, pihenj! :) Ha egészséges, szépen fejlődik, akkor örülj, hogy ennyit alhattok egyhuzamban.
2014. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista :D Ne keltsd fel.
2014. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne keltsd fel, ha éhes szólni fog!:)
2014. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásaitokat, megnyugtattatok :)

Csak mint írtam, nem ehhez voltam hozzászokva a két lány által, és nem tudtam, hogy szabad-e eddig hagyni aludni egyhuzamban egy ilyen pici babát. :)

2014. nov. 15. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felébred, ha éhes, erről neked is van tapasztalatod. :) Aludjatok.
2014. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
nekem azt mpndta a gyerekorvos 2 honapos babat mar nem kell kelteni.
2014. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 4 hónapos és 2 és fél hónapos kora óta átalussza az éjszakát.Kb.este 10-től reggel 6-ig.Sose keltettük fel,hason alszik egyébként.Reggelre egy mosolygós kisfiút kapunk és anya-apa is kipiheni magát:-)

2014. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!