Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 4 eves mult augusztusb...

Kisfiam 4 eves mult augusztusban, ejszaka mindig bepisil, es most oviba is elkezdte a delutani alvasoknal, multheten 5- bol 4 szer, eddig a heten ma is es tegnap is. Most kozepso csoportos, nem most kezdet az ovit?

Figyelt kérdés
itthon rendben minden, van kis teso, aki 15 honapos, nem tudom mit csinaljak, el vagyok keseredve. o nem eli meg rosszul, kiabal amikor megyek erte, hogy vigyem el a pisis agynemut o meg meg addig jatszik, szoval szeretoviba is jarni. meddig lesz ez igy? :-((
2014. szept. 16. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezelőtt is bepisilt? Legjobb, ha elviszed urológiai kivizsgálásra.
2014. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ejjel igen, nagyon ritkan nem, delutan viszont ritkan pisilt mar be. kulonben nappalra mar 2 evesen szobatiszta volt, vagy meg egy picit elobb is.
2014. szept. 16. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos 6 éves koráig nem vizsgálják. Nekem 7 éves a lányom, ugyanígy vagyunk, és most kell befeküdnie a Heim Pálba kivizsgálásra.
2014. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő ezt csinálta 4 évesen. Egyikük majd 5 éves koráig csinálta, mi voltunk vizsgálatokon, mindenhol tekergették a szemüket, hogy miért gond ez, amikor 6 éves korig normális, gyerekpszichológus is ugyanezt mondta. Aztán egyszer csak magától megszünt.

Tesója annyi idős mint a tiéd és nálunk is ez van, mióta oviba jár, azóta sokkal több a baleset, megint lefutottam egy kört ezzel is (pszichológus, gyógypedagógus, óvónő, háziorvos) és mindenki ugyanazt mondta, normális ennyi idősen, majd be fog érni.

2014. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!