Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert alszik el olyan nehezen...

Miert alszik el olyan nehezen 1 eves kisfiam?

Figyelt kérdés
Egy hete nem akar aludni delutan,addig hajtja magat mig annyira el farad hogy ulve alszik el.Az estek meg rosszabbak,ahogy lerakom aludni ordit,felall,cirkuszol pedig nagyon faradt.Ha magam melle rakom,le akar maszni az agyrol.Nincsenek fajdalmai,olyan mintha allandoan jatszani akarna mig ki nem uti magat teljesen de ez egy hosszu folyamat ami teli van cirkuszokkal,sirassal.Par hete allt fel,meg nem jar.A mozgasfejlodes az oka?Masnal meddig tartott ez a folyamat?

2014. nov. 15. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
az én 9 hónaposomnál is ez van amióta magától feláll,felül és mászik
2014. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és ez 1 hónapja így van,első vagyok
2014. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltehettem volna 14 hónaposomról, pedig ő már 4 hónapja jár/szalad. Bár nálunk a fogak zavarnak be valószínűleg! Nálatok ez nem jöhet szóba? Vagy próbál átállni az 1 alvásra vagy pedig a mozgásfejlődés. Nálunk mindig nyűglődés az elalvás így én nem tudtam különbséget tenni fogzás, szeparációs szorongás, vagy mozgásfejlődés között. Bocsi hogy nem tudtam segíteni, de ötleteket szívesen veszek én is! :)
2014. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden foggal megkuzdottunk,de most nem jon fogacska.Semmi tunete es ez nem fajdalmas siras inkabb cirkusz.Nemtudom hogy attol e lehet hogy kevesebbet alszik nappal vagy a mozgasfejlodes mert szinte ugyanakkor allt fel mikor atalt az 1 alvasra.Lehet midketto okozza.Mivel tovabb fent van este,kitoltam a furdetest 8-ra,utana tejet iszik es hagyom meg jatszani ha latom hogy szetetne.Ma igy csinaltam es epp most aludt el a kisagyaban,igaz itt vagyok melette de annyira faradt volt hogy csak egy nagyon kis ideig volt cirkusz.Ahogy latta hogy nem figyelek ra,lefekudt es elaludt:) Allandoan valtozik az alvasi szokasai,de ugy dontottem nem eroltetem hogy aludjon,majd meglatjuk hogy alakul a tovabbiakban.
2014. nov. 15. 22:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja es a nagy pozitivum az egeszben hogy miota ez van,atalussza az ejszakakat.Elotte 1x kelt es csak tejjel aludt vissza,most viszont kb.este 10 elott alszi el es 5-7 kozott kel aminek orulok.
2014. nov. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!