Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6,5 hós babám alvókája elromlo...

6,5 hós babám alvókája elromlott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2-6 hóig átaludta az éjszakát. 1 hete, rengeteget ébred sírva. Eddig használt a cumi, most már áthozom közénk, kap vizet, nehezen alszik vissza, sokat forgolódik egész éjszaka. Fogára fogtam eddig, de most kibújt kettő is egyszerre. Mit csináljak? Szopizni nem adok neki éjjel (próbáltam, akkor se tudott vissza aludni.) olyan mintha csak félig lenne ébren. Nagyon fáradt vagyok. A hagyjam a kiságyban sírni válaszokat köszönöm nem kérem.
2014. nov. 16. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem hagyod sírni, hanem magad mellé veszed, akkor állandóan fáradt leszel. De Te tudod, hogy ez jó-e neked.
2014. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ne hagyd sírni semmiképp! Lehet a mozgásfejlődéstől, fogzástól (hiába bújt ki kettő a többi még mocoroghat neki ami kellemetlen), lehet szeparációs szorongás! Ha teheted inkább te költözz be mellé. 6 hónapos nem hisztizik, vagy manipulál...rád van szüksége!
2014. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ott körül "romlott el", és még mindig tart. 16 hónapos. Most annyiból jobb, hogy egyszer kel hajnalban, hozom hozzánk és reggelig alvás szó nélkül. De voltak durva éjszakák, amikor a szobájában ültem órákig.
2014. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tobbi foga siman johet. Mi eddig szenvedtunk most 15 hos es 2szer kel. Ez nalunk jonak szamit. Vedd magadhoz es gyorsabban tudsz reagalni ha vmi baja van hatha konnyebben visszaalszik. En akkor voltam halal faradt mikor allandoan atmaszkaltam hozza. Kitartas lehet egy nehezebb idoszak jon!!! Nem tebrontottad el ez ilyen. Ugy csinald h.a leheto legtobbet pihent es mindenki ott aludjon ahol a neki legjobb.
2014. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2014. nov. 17. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti a foga, nekünk is kibújt de a doki mondta h az első 6 nagyon fáj főleg ha most felülről jön.Én úgy csinálom hogy a saját ágyába teszem le amíg fent vagyok addig oda is teszem vissza éjjel ha felkel meg áthozom és amikor lerúgta a vesénket vissza :) onnantól már jól alszik reggel 8ig :D
2014. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!