Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől van az, hogy éjjel...

Mitől van az, hogy éjjel felébred, mindíg ugyanakkor?

Figyelt kérdés
A babám fél éves, eddig átaludta az éjszakát, de az utóbbi 2 hétben elalvás után, percre pontosan 2 órával sìrva ébred. ilyenkor újra megetetem, valamennyit eszik is mindig. mitől lehet ez?
2015. jan. 7. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Foga? Mozgasfejlodes?
2015. jan. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tőlem barmelyik lehet, az inyen nem latni. ezert tettem fel a kerdest.
2015. jan. 8. 07:07
 3/7 A kérdező kommentje:
raadasul nappal is pontban 30 perceket alszik. se tobbet se kevesebbet.
2015. jan. 8. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. En meg csak felvetettem ket lehetoseget. Hogy mondjam meg latatlanban, h mi a gond? Egyebkent kb ilyen korban a babak alvasa sok esetben elromlik. A fent emlitett ket tenyezo hatasara leggyakrabban. Olvass utana a szakirodalomban. Beindul a mozgasfejlodes. Az en lanyom ekkor kezdett maszni es ezt ejjel is boszen gyakorolta... A tiednek a mozgasfejlodeseben volt valami valtozas mostanaban?
2015. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, es a foga attol meg siman lehet, h te nem latod, neki attol meg fajhat.
2015. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem de hogy lehet h mindig ugyanakkor kel? mindig ugyanakkor jon ra a mozoghatnek vagy mi :) mostanaban egyre tobbet forog, haspresezik, nyul minden utan. na de ha mozgasfejlodes akkor miert kel sirva (nem is siras inkabb amolyan panaszos jajjogas. most viszem amugy oltasra majd megnezetem az inyet
2015. jan. 8. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat lehet, h sosem jossz ra :-P Rosszat is almodhat akar.
2015. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!