Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Coffea tosta ch15-rol velemeny...

Coffea tosta ch15-rol velemenyek, tapasztalatok? Vagy mit tegyek hogy aludjon nappal a 8honaposom

Figyelt kérdés
Lassan 8honapos kislanyom nappal nem akar aludni...viszonylag konnyen elalszik de mintha valami ora be lenne benne allitva fel ora mulva sirva ebred es nem tudom visszaaltatni...ugy gondolom h nappali alvasnak 2szer fel ora nagyon keves...probaltam azt is hogy csak egyszer aludjon de ugyse aludt tobbet es meg nyugosebb volt...babakocaiban levegon alszik de csak amig mozog a kocsi..minden delelott megyek vele setalni ugyanakkor fel-1 orat de ahogy megall a kocsi felebred.coffea homeo segithet a nappali alvaszavaron?

2015. jan. 11. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

2x fél óra alvás után nyűgös??? Lehet neki elég miért kéne többet aludnia ha neki ennyi az igénye?


Kislányunk sem aludt többet neki ennyi elég, meg átalussza az éjszakát.

2015. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod...de ismerem a kislanyom es latom h kivan e aludva vagy sem....ha kialudta volna magat nem sirva kelne es nem nyuglodne.hisztizne egesz nap mert almos...nyilvam mem azt varom el h egesz nap aludjom de sztem ez keves...igy latom rajta es az ejszaka is sokat fent van ogy akkor se piheni ki magat 100%osan...a kerdesem tovabbra is az hogy valakinek bevalt e a coffea ch15 :-)
2015. jan. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!