Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek bevált, hogy ha este...

Nektek bevált, hogy ha este felé többet etettétek a babát pl.2 óránkét akkor jobban aludt éjszaka?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem és nem is volt éhes annyira sem, hogy nagyobb adagot egyen, sem hogy gyakrabban. Az viszont bevált, hogy üvegből etettem anyatejjel és picit többet tettem elé, mint amit a súlyára számoltam. Ha megette, megette, ha nem, nem, de láttam mennyit eszik egy evésre és egy nap és utána nem is kelt éjjel enni 6 hetes korától reggelig már.
2015. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mivel 2 óránként nem éhezett meg és így hiába akartam vna etetni, nem fogadta el.

Nekünk az vált be, h az utolsó adag nagyobb volt, úgy tűnt, ezt igényelte is.

Alapból 120-at evett, elalvás előtt 180-at.

2015. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez hülyeség-elnézést attól akinek bevált. De gondolj bele, ha te este telezabálod magad attól jobban alszol-nem, épp ellenkezőleg fetreng egész éjjel.
2015. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem. én is próbáltam du. 4 után 2 óránként etetni de egyre gyakrabban ébred, sot lehet ettol szokta meg h ejjel is ket orankent szopi..
2015. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, volt hogy gyakrabban is kelt
2015. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!