Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós kisfiamnál az este:7kor...

Filó Judit kérdése:

6 hós kisfiamnál az este:7kor fürdés, vacsi alvás. Eddig bevált, most tiltakozik az alvás ellen. Fürdés és vacsi után toljam ki az alvást? Nem sínylené még meg az éjszaka?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk fürdés után még ágyban kap tápszert, talán pont 6 hósan álltunk erre rá, és szépen elalszik utána. (6 hósan még felkaptam kicsit, hátha büfizik, de már hálózsákban, alvásra készen.)
2012. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy értem, vacsi már más volt (pép), fürdés előtt.
2012. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy akkor hagyta el az egyik alvást, uzsonna és vacsi között már nem aludt, mert akkor nem tudtam este lelőni.
2012. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen,csak az az igazság,hogy nekünk napközbe abszolút nem megy az alvás már "pici"kora óta:)max15-20 percek... most pedig ugye kezdi az esti műsorokat:)azért gondoltam hogy kitolom a fektetést,csak elég bizonytalan vagyok...
2012. jan. 26. 15:04
 5/6 anonim válasza:
Az én kisfiam is 6 hónapos, és néhány hete jelentkezett ez a dolog nálunk is.(Korábban fél 7-kor aludt el) Azóta vacsi után ha nem alszik el (az esetek 99%-ában), akkor még egy kis "csendes programra" átviszem a nagy szobába. Ez azt jelenti, hogy még kicsit játzik a játszószőnyegen, közben simogatom a hasát, szól egy kis altató zene,csak az olvasólámpa világít, és így legkésőbb 8-kor már teljesen elálmosodik, és vihetem lefeküdni. Utána a szokásos alvási rituálé (kis tápszer, zenélő állatka felhúzása a kiságyban, cumi a szájba, szundi kendő a kézbe)és fél órán belül alszunk.
2012. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze told ki.Már még több időt akar fent tölteni.
2012. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!