Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám óránként söt 10...

Kisbabám óránként söt 10 percenként fent van éjjel mit tegyek van még valakinek hasonló problémája mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Próbáltam homeós szereket ,vacsira tejpépet(nem kell neki)nurofent,foginygélt,espumisant,mindent!!napközben tök jól elvan ,anyatejes 6 hós.napközben kap már egy kis gyümölcsöt-is.Szerintetek hova forduljak segitségért már nem birom zakatol a fejem egy-két órát alszok csak éjjel!!
2014. szept. 15. 07:57
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
ja és napközben tök jól elvan nem sir!!ha a foga jönne akkor gondolom nappal is észre lehetne venni hogy nyügös...
2014. szept. 15. 08:02
 2/37 anonim ***** válasza:
Biztos nem éhes? Nekem se sírt nappal, viszont éjszaka ordítás volt, aztán kiderült, hogy nem elég a tejem.
2014. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni. :( Az enyém ( a harmadik) napközben is nyafis volt, tejem volt elég. Nem jöttem rá, csak ki kellett várnom. Brutál, tudom. Sajnálom.
2014. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
de sajnos nem fogad el tápszert se tejpépet!akkor éjjel ha felkel mit adjak neki?????
2014. szept. 15. 08:27
 5/37 A kérdező kommentje:
egyébként hogy derült ki hogy éjjel nem elég a tejed?mit adtál neki éjjel?azért gondolom hogy elég a tejem mert ha az egyikböl szopik a másikból spriccel!azt mondta a védönö hogy ez azt jelenti brutál sok a tejem...
2014. szept. 15. 08:29
 6/37 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyanez, nappal vidám, az éjjel egy pokol kb. egy hónapja (a héten lesz 7 hónapos, kb. 1,5 hónapos kora óta átaludta az éjszakát). Szintén anyatejes, nem fogad el semmi mást. Nálunk tutira a fogacskája bántja, egy már kint van, azzal is keservesen megszenvedett, most jön a párja. Nem lehet, hogy mégis a foga az? Nem rágcsálja a fogínyét? Nurofentől se jobb a helyzet?
2014. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Együtt alusztok? Igazából nekünk olyan 8 hónapos kora körül volt a legrosszabb a helyzet. A lakás minden pontján aludtunk, fényben, fény nélkül, zenével, zene nélkül, golyócskákkal stb. Á, az én időmben még nem volt elérhető az Osanit golyócska. De nagyon dicsérik, azon már túl vagy?
2014. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. helyesen: nem rágcsálja az ajkait? Az enyém mintha "rágózna". És nappal ő is teljesen boldog...

Kitartás, csak elmúlik ez is!

2014. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

egyes vagyok.


Nem biztos, hogy a tejjel van a baj, de gyanús. Nem tudod este lefejni, megnézni, hogy hány gramm tejed van? Sajnos nem minden baba fogadja el a tápszert. Több fajtát kipróbáltál? Lehet, hogy csak egy kis pótlás kell neki. Megértem a tanácstalanságod, mert ez tényleg lehet hasfájás, éhség vagy fogfájás.

2014. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha tényleg így jön a tejed, akkor nem a kajával van a baj. Ha a foga, akkor meg sajnos tűrni és várni kell. Vigasztaljon a tudat, hogy neki milyen rossz lehet.
2014. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!