Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam egy évesen abbahagyta...

Moncsi.81 kérdése:

Kisfiam egy évesen abbahagyta a cumizást, talán egy náthának köszönhetően. Nem tud elaludni azóta normálisan. Volt másnak is ilyen esete? Tanácsot szeretnék kérni hogyan altassam el.

Figyelt kérdés
Délben még könnyen eltolom babakocsiban, berakom az àgyba, de este? Előtte minden rendben, rendszeresen ment, melléfeküdtem a nagyàgyon, elaludt, betettem az àgyba, most se dajkàlàs, se melléfekvés, se semmi, néha a fàradtsàgtól úgy sír, hogy öklendezik. Aztàn egyszer csak beàjul 11 felé. Tanàcstalan vagyok.
2015. márc. 1. 22:07
 1/2 bodnar edit ***** válasza:
Én elvittem volna először orvoshoz, hátha tud valami tanácsot adni,aztán még meg lehet próbálni meleg tejet vagy kakaót (ez nálunk bevált), és mesét olvasni neki. Alvás előtt egy kis friss levegő és hátha sikerül is.
2015. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnàl, torokgyulladàsa is volt. Azóta meggyógyult, de a cumi nem kell. Màr nem is próbàlkozok. Kezd javulni a helyzet, màr nem tiltakozik annyira az alvàs ellen, hozzàm bújik és elaszik. Lassan beszoktatom újra az àgyban- elelvàsra. Köszönöm a vàlaszod!
2015. márc. 8. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!