Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MensMentisbe készülök. Aki...

MensMentisbe készülök. Aki volt már ott, esetleg nekik köszönhetően sikerült a baba természetes úton, mesélne róla?

Figyelt kérdés

El kell mondanom, hogy teljesen padlóra kerültem már az sztk-s nőgyógyászok nemtörődömsége miatt, és emiatt úgy döntöttem magánorvoshoz megyek...ezért is a kérdés, mert ugyan sejtem, hogy magándokinál biztos, hogy jobban foglalkoznak az emberrel, de mégis érdekelnének személyes tapasztalatok.

Valamivel több, mint 1 éve döntöttünk úgy a férjemmel, hogy babát szeretnénk, intenzíven 6 hónapja próbálkozunk. Mondhatnánk erre, hogy ugyan már, ez nem sok idő, de a helyzetet bonyolítja, hogy a 6 hónap alatt elég keveset mensiztem, szám szerint 2-szer... :/ tehát cikluszavaraim vannak/voltak. A nőgyógyászomtól kaptam mindenféle bogyókat, amitől szerencsére már 2. mensim jön meg normálisan 29, illetve 31. napra, de mégsem vagyok elégedett. Egy olyan doki, aki ha úgy alakul a folyosón írja ki nekem a receptet, arra nem képes, hogy UH vizsgálat után bemenjünk egy vizsgálóba, ahol tudnánk beszélni pár szót, hogy mi a helyzet, mi legyen, mi a következő lépés...áhh, kizárt! :( Szóval, nem panaszkodni szeretnék, de abszolút nem kapom meg azt a figyelmet, amit kellene. Bizalmam sincs a nődokim felé, és ez elég nagy gond, főleg babavállalás előtt...

Nyugtassatok meg magánrendelős történetekkel. Annyira el vagyok keseredve... :( Köszönöm!


2013. márc. 31. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Nekik köszönhetem,hogy teljesen spontán összejött a baba. :) Úgy,hogy nem menstruáltam!!!!!! Nagyon hálás vagyok a dokimnak!
2013. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőtől kérdezném, hogy ki az orvosod a MensMentisben, én mostanában szeretnék bejelentkezni.
2013. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennél azért bővebben értettem azt a mesélést... :) Az, hogy ki az orvosod természetesen engem is érdekelne!
2013. márc. 31. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nekik köszönhetem a fiam igaz ő lombikkal lett, de azért mert a páromnak csak úgy lehet gyereke. Nekem elötte 1,5 évig nem jött meg magától, egy csomó doki félre kezelt, majdnem belehaltam a 3. lombikba amit az első 2vel együtt tök feleslegesen csináltak ezután kerültem a Mensmentisbe, akik rendbe raktak és a következő lombik egyből sikerült.
2013. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!