Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi történhetett a délutáni...

Mi történhetett a délutáni alvásával?

Figyelt kérdés

17 hónapos a lányom. Eddig negyed 12 körül kezdtem altatni és fél 12 re már aludt. Egy hete kezdődött hogy nem akar akkor még aludni. Forgolódott, simogatta a falat, fejre állt, lekúszott az ágy aljába szórakoztatta magát. Így fél 1 fele altatom. De ugyanez a helyzet.

Csipked, forgolódik nem akar aludni. Majdnem egy óra mire elaltatom. De ha későbbre rakom az altatást akkor is ezt csinálja. Látszik amúgy rajta hogy fáradt.

Az esti altatással nincs gond negyed 8-kor altatom fél 8-ra már alszik.

Mi történhetett vele? Volt veletek is ez?


2015. márc. 9. 07:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt, igen, úgy két éves kora körül, délben az addigi három óra helyett két-három hétig csak egy órát aludt, és dél helyett csak kettőkor tudtam elaltatni. Simán visszaállt egyik percről a másikra később, nem tudom, mitől lehetett.
2015. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!